spot_img
spot_imgspot_img
18.7 C
İstanbul
Pazartesi, 20 Mayıs 2024

Sky Airlines rötarsız uçuyor

Seçtiklerimiz

2010 yılında “Avrupa’nın En İyi Charter Şirketi” seçilen ve 10 yıl boyunca Avrupa’da 11 milyondan fazla yolcu taşıyan Sky Airlines, 15 Ocak’ta haftanın 7 günü Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Diyarbakır ve Van’a, geçtiğimiz günlerde de KKTC’ye başladığı tarifeli iç hat seferlerinin yüzde 96’sını rötarsız gerçekleştirdi. 95 günde yaklaşık 2 bin sefer ve 3 bin saat uçuş yapan Sky Airlines, 150 binden fazla yolcuyu varacakları noktaya tam zamanında ulaştırdı.

 

Sky Airlines zamanın kıymetini biliyor

Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, tarifeli iç hat uçuşlarında sık sık yaşanan ve yolcuları zor durumda bırakan ‘rötar’ sorununun Sky Airlines’ın uçuşlara başladığı günden bugüne kadar geçen 95 gün boyunca hemen hemen hiç yaşanmadığını vurguladı. Görgülü, “Sky Airlines’ı tercih eden misafirlerimize rötarsız uçmanın ayrıcalığını sağlıyor, onlara zaman kaygısı yaşatmadan huzurlu bir yolculuk hizmeti sunuyoruz” dedi. 

 

Görgülü, sözlerini şöyle sürdürdü, “Tarifeli iç hat seferlerinde yolcularımızı mağdur etmeden yüzde yüze yakın bir performansla rötarsız uçmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Mayıs ayından itibaren Kayseri, Bodrum ve Dalaman’a başlatacağımız tarifeli iç hat seferlerinde de aynı başarıyı sürdürüp yolcularımızı gökyüzünde gülümsetmeye devam edeceğiz” dedi.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika