spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Cuma, 8 Aralık 2023

WWW.AIRNEWSTIMES.COM - 2008

ÖDÜLLERİMİZ

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması - 2011

''Airnewstimes Çift Ödül'e Layık görüldü''

Ulaştırma Bakanlığı, Devlet Planlama Teşkilatı ve Bilgi Teknolojisi ve İletişim Kurumunun destekleriyle ihdas edilen www.bilisimyildizlari.com ‘’2011 bilişim yıldızları’’ ödül yarışmasında Havacılık haberleri sitemiz ayrı 2 Kategoride ‘’E-Medya ve E-Sanat (Dizayn)’’ kategorisinde 1.lik ödülüne layık görüldü.

9. Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması - 2011

9.Altın Örümcek web ödülleri yarışmasında ''Haber Kategorisi''nde Airnewstimes Çift Ödül'e Layık görüldü.

(1) - Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan ‘’Altın Örümcek Web Ödülleri’nde www.altinorumcek.com 2011 Yılında düzenlenen 9.Altın Örümcek Halk oylamasında ‘’E-Haber’’ kategorisinde 'Halkın Favorisi' seçilerek 1.lik ödülüne layık görüldü.

(2) - Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan ‘’Altın Örümcek Web Ödülleri’nde www.altinorumcek.com 2011 Yılında düzenlenen 9.Altın Örümcek Jüri üyeleri değerlendirmelerinde ‘’E-Haber’’ kategorisinde 2.lik ödülüne layık görüldü.

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması - 2010

Okurlarımızın büyük ilgi ve desteği ile Ulaştırma Bakanlığı, Devlet Planlama Teşkilatı ve Bilgi Teknolojisi ve İletişim Kurumunun destekleriyle ihdas edilen www.bilisimyildizlari.com ‘’2010 bilişim yıldızları’’ ödül yarışmasında haber sitemiz ‘’E-Haber’’ kategorisinde 1.lik ödülüne layık görüldü.