spot_img
spot_imgspot_img
30.4 C
İstanbul
Salı, 23 Temmuz 2024

İnternetten alınan biletlerde büyük fiyat avantajı

Seçtiklerimiz

22-23 Şubat tarihlerinde www.emirates.com.tr adresinden herhangi bir Emirates uçuş noktasına alınan İstanbul çıkışlı biletlerde, First ve Business class yolcuları bilet başına 200 Avro, Ekonomi sınıfı yolcuları ise bilet başına 100 Avro indirimden yararlanacak. Satın alınacak biletlerin seyahatlerinin 31 Mart 2012 tarihine kadar başlaması gerekiyor.

Tamamı Türkçe içerikli web sitesine sahip tek uluslararası havayolu şirketi olan Emirates, yolcularını www.emirates.com.tr adresinden rahatlık, kolaylık ve hızla buluşturmaya devam ediyor. Emirates’in online müşterileri biletlerini en cazip fiyatlarla Türkçe web sitesinden alarak, işlem kolaylığı sayesinde vakitten de kazanıyor. Türkçe uçuş arama ve fiyatlandırma sistemi ile yolcular, 7 gün içindeki tüm uçuşların en uygun koltuk ve fiyat bilgilerini alabiliyor, böylece bütçelerine en uygun bilet fiyatıyla seyahat edebiliyorlar.

Ayrıca Emirates yolcuları uçağa binmeden önce www.emirates.com.tr adresinden uçuş noktalarıyla ilgili tüm bilgileri önceden alabildiği gibi, uçak içi eğlence seçenekleri, vizyondaki filmlerin fragmanları ve uçak içi ürünlere ilişkin sanal turları da siteden yapabilme olanağına sahip oluyorlar.

Emirates, www.emirates.com.tr adresinden Türkiye çıkışlı promosyonlar, uçuş noktaları, yer hizmetleri, Dubai Uluslararası Havaalanı, uçak tipleri, şoför hizmetleri, vize hizmetleri, bekleme salonları, mönüler, anlaşmalı havayolları, yeme-içme, alışveriş ve çeşitli aktivitelere ilişkin birçok bilgiyi Türkçe olarak kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika