spot_img
spot_imgspot_img
19.1 C
İstanbul
Cuma, 12 Nisan 2024

Air Seychelles CEO Olarak Cramer Ball’ı Atadı

Seçtiklerimiz

Seyşel’in Devlet Taşımacılığından sorumlu Başkanı Joel Morgan ve Etihad Airways’in Başkanı ve CEO’su James Hogan; Seyşel Cumhuriyeti’nin ulusal havayolu Air Seychelles’in, yeni stratejik ortağı Etihad Airways ile yönetim kontratı altında 1 Şubat 2012’den itibaren Cramer Ball’u CEO’su olarak atadığını duyurdu.

    

Morgan; Seyşel’in Başkanı James Michel’in, Seyşel’in turizm endüstrisini uluslar arası olarak servis edebilme amacıyla gelecek gelişimler için havayolunu konumlandırmak, Air Seychelles’i dayanıklı ve sağlam bir mevkiye yerleştirmek için Etihad’dan gelen güçlü yönetim takımını mutlulukla karşıladı.

    

Daha önce, Güney Pasifik Asya ve Avustralasya’da Etihad Airways Bölgesel Genel Müdür olan Ball, Etihad Airways ile birlikte uygulanacak olan Air Seychelles yapılandırmasının bir parçası olarak, Seychelles ulusal havayoluna yardım etmek için görevli. Etihad Airways’e katılmadan önce, 20 yıldır süren kariyerinde, Gulf Air, Qantas, Kendell Airlines ve Ansett Australia/Air New Zealand’da yönetim pozisyonlarında görev yaptı.

    

Shelley Cole da CFO pozisyonunda hemen başlamak üzere Air Seychelles’e yardımcı olarak atandı. Air Seychelles’e katılmadan önce, Cole, Etihad Airways’de Asya Pasifik Bölgesel Finans Yöneticisi’ydi ve Londra’da Shell Uluslar Arası Ltd ve Sydney’de Caltex’te görevlerde bulundu.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika