spot_img
spot_imgspot_img
17 C
İstanbul
Perşembe, 30 Mayıs 2024

THY’nin Endonezya başarısı

Seçtiklerimiz

En son inanç turizmi fuarında açtığı stand ile Endonezyalıların yoğun ilgisine şahit olan THY, aynı ilgiyi IATF (Astindo International Travel Fair) fuarında da görüyor. 1-3 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuara uluslararası firmalarda 100 yakın katılımcı bulunuyor.

Endonezya’da kısa sürede önemli yer edinen THY’nin başarısının sırrını THY’nin Cakarta Genel Müdürü Ercan Uzman şöyle ifade etti: "Özellikle Merapi yanardağının faaliyete geçmesi ile Endonezya’da bulunan tanınmış tüm uluslararası büyük firmalar seferlerini iptal etti.

Biz ise seferlerimizi iptal etme yerine, yolcularımızı önce ülkenin devlet havayolları ile işbirliği ile Singapura oradan da gidecekleri yere emniyet içinde uçurmayı başardık. Bizim için çok yorucu günler oldu, ama THY’nin Endonezya’daki başarısı da herkes tarafından takdir edilmiş oldu. Ayrıca THY’nin bu başarısında Endonezyalıların Türkiye ve Türk insanına olan sevgisini de göz ardı edemeyiz."

Standa gelip ziyarette bulunan Endonezya Sivil Havacılık Genel Müdürü Heri Bakti de, THY’nin son durumu hakkında bilgi alarak başarılarından dolayı tebrik etti.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika