spot_img
spot_imgspot_img
16.3 C
İstanbul
Salı, 28 Mayıs 2024

THY, Logolu Bel Çantası ihalesi

Seçtiklerimiz

– 2011/2012 Hac Sezonu nedeniyle, Ortaklığımızın ihtiyacı olan; “120.000 Adet THY Logolu Bel Çantası” (içerisinde boyun askılı pasaport kılıfı, bel askılı pasaport kılıfı, ayakkabı torbası, örtü, sıkıştırılmış havlu, hac bilgi kartı, dijital sayaç bulunacaktır) kapalı zarfla teklif almak suretiyle satın alınacaktır.

– Geçici Teminat teklif edilen KDV Hariç toplam tutarının %3’ü oranındadır.

– Kapalı zarfla verilecek teklif mektupları en geç 27.05.2011 günü saat 10.00’a kadar İstanbul Atatürk Havalimanı THY A.O. Genel Yönetim Binası B Blok 1.Kat adresindeki Genel Satınalma ve İkram Başkanlığı’nda bulundurulacaktır. Anılan gün ve saatten sonra elden verilen veya posta ile gönderilen teklif mektupları kabul edilmeyecektir. İhale aynı yer ve zamanda yapılacaktır.

– Şartnamede istenilen tüm belgelerin aslı veya noterden tasdikli suretlerin ibrazı gereklidir.

– Şartnameler yukarıda belirtilen adreste görülebilir ve 100 TL karşılığı aynı adreslerden temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dökümanını satın almaları zorunludur.

– Ortaklığımız 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp, söz konusu ürünü dilediğine kısmen veya tamamen alıp almamakta serbesttir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika