spot_img
spot_imgspot_img
18.2 C
İstanbul
Cuma, 24 Mayıs 2024

Gaziantep, Kıbrıs’a Atlasglobal konforuyla uçuyor!

Seçtiklerimiz

“Hayallerin Üstünde Bir Dünya” sloganı ve genişleyen uçuş ağı ile dikkatleri üzerine çeken Atlasglobal Havayolları, 19 Haziran’dan itibaren Gaziantep’ten Kıbrıs’a direkt  uçuşlara başlıyor.
 
Atlasglobal’in Gaziantep’ten Kıbrıs’a direkt seferleri cuma, cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün gerçekleşiyor. Kıbrıs’tan saat 19:25’te, Gaziantep’ten ise saat 21:00’de kalkan uçuşların bilet fiyatları ekonomiplus’ta gidiş-dönüş vergiler dahil 172TL’den başlıyor.
 
EkonomiPlus konforuyla seyahat
 
Atlasglobal ile Kıbrıs’a EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak dizayn edilmiş 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz yiyecek- içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor.
 
Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi
 
Arzu eden Atlasglobal yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika