spot_img
spot_imgspot_img
29.3 C
İstanbul
Cuma, 19 Temmuz 2024

Etihad’dan ücretsiz Birleşik Arap Emirlikleri vizesi

Seçtiklerimiz

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, BAE’den transit geçen konuklarına 96 saatlik ücretsiz vize hizmeti sunmaya başladı. Abu Dabi’deki Radisson Blu Yas Island Oteli’nin işbirliğiyle sunulan hizmet, son duraklarına uçmadan önce bir süre BAE’de konaklamak isteyenler için büyük fırsat ve kolaylık sağlıyor.

Ücretsiz vize hizmetinden yararlanmak isteyen Etihad Havayolları konuklarının, kişi başı 70 ABD Doları’na kadar inebilen özel fiyatlar sunan Radisson Blu Yas Island’da en az bir gece konaklaması gerekiyor. Radisson Blu Yas Island’da üç gece konaklayan Etihad Havayolları konukları ayrıca Abu Dabi şehir turu kazanıyor.

Ücretsiz vize hizmetinden faydalanmak ve otel rezervasyonu yaptırmak isteyenler, etihad.com/freeuaevisa adresini ziyaret ederek pasaportlarının fotokopisi ve pasaport için uygun olan fotoğraflarıyla başvuru yapabiliyor.

*Başvuruların onayı BAE Göçmenlik Yetkilileri’nin kararına bağlıdır. Konaklama, kahvaltı, 24 saat check- in yapabilme imkanı ve 96 saatlik ücretsiz vize hizmetlerini de kapsayan otel ücreti kişi başı gecelik 70 ABD Dolarıdır. Rezervasyonun 72 saat öncesinde yapılması gerekmekle birlikte kampanyanın uygulanması otelin müsaitliğine bağlıdır.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika