spot_img
spot_imgspot_img
18.5 C
İstanbul
Perşembe, 25 Nisan 2024

EMIRATES’ten çok avantajlı fiyatlar

Seçtiklerimiz

12-13 Ocak tarihlerinde www.emirates.com.tr adresinden herhangi bir Emirates uçuş noktasına biletini satın alan First ve Business class yolcular bilet başına 200 Euro, ekonomi sınıfı yolcular ise bilet başına 100 Euro indirimden faydalanacak. Biletin kullanma süresi 31 Mayıs 2011 tarihine kadardır.

       

 YOLCULUÐUNUZ İLE İLGİLİ TÜM BİLGİLER TÜRKÇE OLARAK www.emirates.com.tr’de

       

 Evinizin konforunda veya ofisinizde uçuş ile ilgili bilgilere veya seçeneklere erişmek artık çok kolay, tek yapmanız gereken internetten istediğiniz uçuş noktasını seçmek. Üstelik eğer

       

12-13 Ocak tarihleri arasında www.emirates.com.tr’den biletinizi alırsanız First ve Business class biletlerde 200 Euro, ekonomi sınıfı biletlerde ise 100 Euro indirim alabileceksiniz.

       

 Tamamı Türkçe içerikli web sitesine sahip tek uluslararası havayolu şirketi olan EMIRATES, Türk yolcularını www.emirates.com.tr adresinden rahatlık, kolaylık ve hızla buluşturmaya devam ediyor. EMIRATES’in online müşterileri biletlerini en cazip fiyatlarla Türkçe web sitesinden alarak, işlem kolaylığı sayesinde vakitten de kazanmaya devam ediyor. Türkçe uçuş arama ve fiyatlandırma sistemi ile yolcular, 7 gün içindeki tüm uçuşların en uygun koltuk ve fiyat bilgilerini alabiliyor böylece bütçelerine en uygun bilet fiyatıyla seyahat edebiliyor.

       

 EMIRATES Havayolu, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Ortalama filo yaşı 5 yıl olan EMIRATES, 152 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan EMIRATES, İstanbul’dan gerçekleştirdiği 11 uçuş ile yolcularını 60’ın üzerinde ülkede 100’ü aşkın noktaya taşıyor.
         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika