spot_img
spot_imgspot_img
19.4 C
İstanbul
Cumartesi, 25 Mayıs 2024

Emirates, Kabin Ekibine Yeni Üyeler Arıyor: Başvurular Başladı!

Seçtiklerimiz

Emirates, Kabin Memuru Alımlarını Duyurdu: Değerlendirme Günleri Başlıyor!

Emirates, Kabin Memuru Alımlarını Sürdürüyor

Dünyanın lider global havayolu şirketi Emirates, çok uluslu kabin ekibine yeni katılımcılar arıyor. 19 Mayıs 2024 tarihinde DoubleTree by Hilton Bodrum ve 31 Mayıs 2024 tarihinde Akra Hotel Antalya’da değerlendirme günleri düzenlenecek. Ayrıca, özel davetle katılabilecek adaylar için 15 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul, 17 Mayıs 2024 tarihinde İzmir ve 29 Mayıs 2024 tarihinde Ankara’da değerlendirme günleri planlanmıştır.

Emirates, adaylardan kişiye özel ve mükemmel ağırlama hizmetleri sunmalarını ve yolcular için unutulmaz anlar yaratmalarını bekliyor. Güvenlik, Emirates’in en büyük önceliğidir ve ideal adaylardan kendinden emin bir liderlik sergilemeleri, güvenlik prosedürlerini yönetmeleri ve uçak içi hizmetleri kontrol etmeleri beklenmektedir. Emirates kabin ekibine seçilen adaylar, Dubai’deki son teknolojiyle donatılmış havacılık akademisinde birinci sınıf bir eğitim alacaklar.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, güncel bir İngilizce özgeçmiş (CV) ve yeni bir fotoğraf ile internet üzerinden başvuru yapabilirler. Değerlendirme süreci hakkında daha fazla bilgi için ilgili linke tıklanabilir.

Emirates’in global kabin ekipleri, 160 farklı ülkeden gelmektedir ve altı kıtada 130’dan fazla şehre uluslararası operasyonlar gerçekleştirmektedir. Dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 uçak filosuna sahip olan Emirates, kabin ekibi adaylarına olağanüstü kariyer fırsatları ve geniş bir gelişim programı sunmaktadır.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika