spot_img
spot_imgspot_img
17 C
İstanbul
Perşembe, 30 Mayıs 2024

Bu illere THY seferleri iptal edildi

Seçtiklerimiz

Adıyaman ve Mardin Havaalanları 15 Haziran tarihinden 2011 yılı sonuna kadar,  Merzifon Havaalanı ise 1 Haziran-1 Eylül 2011 tarihleri arasında pist  çalışmaları nedeni ile geçici olarak uçuşlara kapatılacak. Türk Hava Yollarının  Adıyaman, Mardin ve Merzifon seferleri de bu tarihler arasında iptal edildi.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, pist çalışmaları devam  ettiği sürece Adıyaman, Mardin ve Merzifon meydan satış ofislerinde bilet satış  işlemleri hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasında yürütülmeye devam  edecek.

        

Mardin Havaalanı kapalı olduğu süre boyunca, Kızıltepe  ve Mardin şehir merkezindeki yetkili acenteler önünden Diyarbakır Havaalanı’na  ve dönüşte Diyarbakır Havaalanı’ndan Mardin şehir merkezine THY’nin sefer  saatlerinde Mardin ve Diyarbakır taksiciler kooperatifleri tarafından karşılıklı  olarak taksi dolmuş hizmeti verilecek.

        

Merzifon otogardan,  Samsun otogarına sürekli otobüs çalışmakta olup Hava servisleri Samsun  Otogar’dan Samsun-Çarşamba Havaalanı’na Türk Hava Yollarının sefer saatlerinden  3 saat 15 dakika önce hareket edecek.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika