spot_img
spot_imgspot_img
17.9 C
İstanbul
Pazartesi, 15 Nisan 2024

Airbus Summit, bu yıl 30 Kasım-1 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek

Seçtiklerimiz

Airbus Summit, bu yıl 30 Kasım-1 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek

Toulouse, 29 Kasım 2022 – Airbus Zirvesi’nin 2022 etkinliği, 30 Kasım-1 Aralık’ta iki gün boyunca gerçekleşecek. 2021 yılında gerçekleşen zirvenin ivmesini temel alan bu yılki etkinlikte, daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru hız kazanan havacılık sektörünün kaydettiği somut ilerleme ve elde edilen başarılar sergilenecek.

İş dünyasından geniş katılımın beklendiği zirvede bilim, otomotiv ve enerji endüstrilerinin yanı sıra havacılık sektöründen uzman konukların yer alması bekleniyor. Net sıfır havacılığa giden yolu kısaltan umut verici yeniliklerin konuşulacağı oturumlarda katılımcılar; devrim yaratacak teknolojiler ve sektörler arası girişimleri keşfetmek için Airbus konuşmacılarına katılacak.

Uzay teknolojilerindeki sonraki adımlar, hibrit enerjiler, yenilikçi yeni dikey uçuş özellikleri, sektörler arası ortaklıklar ve sürdürülebilir havacılık yakıtlarının konu olacağı oturumlarda Airbus’ın hidrojenle çalışan ZEROe uçaklarındaki son gelişmeler paylaşılacak. Bu yılki zirvede ayrıca güçlü Avrupa savunması ve güvenliği ihtiyacı ele alınacak ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için bunun neden bir ön koşul olduğunu tartışılacak.

30 Kasım’da Türkiye saati ile 11:00’den itibaren etkinlik Youtube’da şu bağlantıdan canlı izlenebilecek:

https://www.youtube.com/watch?v=8OGdJlzOAP0

1 Aralık’taki web yayını da yine Türkiye saati ile 11:00’de başlayacak ve şu bağlantıdan canlı olarak yayınlanacak:

https://www.youtube.com/watch?v=1AH9E02842c

Çevrimiçi izleyiciler, Youtube’un özel Soru-Cevap işlevini kullanarak konuşmacılara canlı olarak soru sorabilecek. Her iki bağlantı da etkinlikten sonra tekrar seyretmek isteyenler için kullanılabilir durumda kalacak.

Zirvenin temaları ve gündemi ile etkinlik sırasında yayınlanan önemli duyurular ve basın bültenleri ve daha fazla bilgi, Airbus web sitesindeki özel bölümde bulunacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika