spot_img
spot_imgspot_img
29 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

World of Warplanes filoya iki uçak ekledi

Seçtiklerimiz

2 Mart’ta başlayıp altı hafta sürecek Westwall Harekatı kendine güvenen usta pilotları birbirinden güzel sürprizlerle ödüllendirecek.
 
Oyuna eklenen yeniliklerden biri İstila adındaki oyun kipi. Oyuncuları iki takıma ayıran bu kipte, savunmadaki takım elinde bulunan sektörleri düşman takımın işgalinden korumaya çalışacak. Saldıran takımsa ele istila ettiği her sektör için ilave zaman kazanarak kalan sektörleri ele geçirmek için mücadele edecek. Bu kipte her iki takımın da sınırlı sayıda yeniden doğma hakkı var, bu nedenle takım halinde hareket etmek ve akıllıca taktikler uygulamak önemli.
 
Zayiat adlı ikinci oyun kipinde ise oyuncuların görevi, düşman uçaklarını düşürmek ve sektörlerin kontrolünü ele geçirmek. Bu kipte takımlar sektörleri hâkimiyetleri altına aldıkça rakip takım kaybettiği her uçağın yokluğunu daha fazla hissedecek. Bu oyun kipinde yeniden doğma kısıtlaması olmadığını da belirtelim.
 
Bu iki yeni oyun kipinde oynayıp oyun içerisindeki görevleri tamamlayan pilotlar, 8. seviye yepyeni iki uçağı hangarlarına ekleme şansına sahipler. Bu uçaklardan Dornier Do 335A-1 Pfeil Almanya’nın piston motorlu en hızlı uçağı olarak biliniyor ve hasar gücü çok yüksek bombalar taşıyor. Oyuna eklenen diğer uçak Curtiss XF-15C’den ise yalnızca üç adet üretildi. Uçak Amerikan Deniz Kuvvetleri’ne teslim edildiği dönemde filodaki en hızlı avcı uçağıydı.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika