spot_img
spot_imgspot_img
23.5 C
İstanbul
Pazartesi, 25 Eylül 2023

Umman air uçağı Samsun’a acil iniş yaptı

Seçtiklerimiz

Samsun-Çarşamba Havaalanı’na acil ve zorunlu iniş yapan uçakta bulunan Alman vatandaşı sağlık görevlilerin müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

       

Edinilen bilgiye göre, Frankfurt’dan 165 yolcusu ile Umman’a giden Umman Havayolları’na ait uçakta bulunan Alman vatandaşı Volkmar Nann (63), aniden fenalaştı.

       

Uçak, gece saat 04.15 sıralarında Samsun-Çarşamba Havaalanı’na acil ve zorunlu iniş yaptı. Uçak inmeden önce kuleye bilgi verildi ve sağlık ekibi talep edildi. Samsun-Çarşamba Havaalanı’na ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi. Alman vatandaşı Volkmar Nann, sağlık görevlilerinin yaptığı müdahaleye rağmen uçakta hayatını kaybetti.

       

Eşinin ölümü üzerine yanında bulunan Margıt Nann, gözyaşlarına boğuldu. Volkmar Nann’ın cesedi ambulansla Çarşamba Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Eşinin ambulanstan indirilip hastanenin morguna konulduğu sırada morgda yanında bulunan Margıt Nann, üzüntüsünden fenalık geçirdi.

       

Uzun süre gözyaşı döken Nann, görevliler tarafından tekerlekli sandalye ile hastaneye götürüldü. Uzun bir süre Samsun-Çarşamba Havaalanı’nda içindeki yolcularla bekleyen uçak, daha sonra Umman’a hareket etti.

       

 

       

İnternet Haber

       

         

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika