spot_img
spot_imgspot_img
18.5 C
İstanbul
Çarşamba, 17 Nisan 2024

Ucuz uçak mı istiyorsunuz?

Seçtiklerimiz

Havayolları arasındaki rekabet girişimcilere yaradı


Bulucak.com isimli bir internet sitesi havayolu şirketlerinin internet sitelerini tek tek gezerek en ucuz yurtiçi uçak biletini aramaya ve vakit kaybına son veriyor. Inveon tarafından özel olarak geliştirilen Bulucak.com, tüm havayolu şirketlerinin iç hat uçuşlarını anlık güncel bilet fiyatları ve yer durumuyla birlikte görüntülüyor.


Türkiye`deki tüm iç hat uçuşlarının görüntülenebildiği özel bir arama motoru olan Bulucak.com`da anlık güncel bilet fiyatları da sorgulanabiliyor ve karşılaştırma yapılabiliyor. Arama sonuçları seçime bağlı olarak fiyat, tarih, havayolu, kalkış ve iniş saatlerine göre sıralanabiliyor. Bilet fiyatları seçime bağlı olarak vergiler dahil olarak da görüntülenebildiği gibi, yalnızca belirli bir fiyatın altındaki biletlerin getirilmesi de sağlanıyor.


Ayda yaklaşık 150.000, yılda ise 2.000.000`dan fazla aramanın yapıldığı Bulucak.com`da bilet satışı, direkt olarak havayolu şirketlerinin internet sitelerine yönlendirilerek gerçekleştiriliyor. Biletleri çabuk tükenen hatlar veya kademeli bilet fiyatlarının olduğu hatlara ilişkin biletler de bu sayede kolaylıkla satın alınabiliyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika