spot_img
spot_imgspot_img
6.5 C
İstanbul
Çarşamba, 28 Şubat 2024

Turkish Cargo’dan 3 yeni hizmet

Seçtiklerimiz

Türk Hava Yolları’nın (THY) hava kargo taşımacılığındaki markası Turkish Cargo, farklı hız kategorilerindeki 3 yeni hizmetini hayata geçirdi.

Türk Hava Yolları’nın (THY) hava kargo taşımacılığındaki markası Turkish Cargo, farklı hız kategorilerindeki TK SMART, TK PREMIUM ve TK URGENT hizmetlerini hayata geçirdiğini duyurdu.

Genel kargo gönderileri için geliştirilen TK SMART, maliyet avantajıyla tasarruf imkanı sağlıyor. Rutin taşımalarda en çok tercih edilen bu hizmet ile gönderiler, ağırlık ve boyut sınırı olmadan taşınıyor.

Kısa seyahat süresi gerektiren önemli gönderiler ise TK PREMIUM ile kısa opsiyon süresi, minimum bağlantı ve hızlı teslimat garantisiyle kabul ediliyor. TK PREMIUM kapsamında işleme alınan gönderilerin taşıması hiç vakit kaybetmeksizin gerçekleştiriliyor.

Yüksek önceliğe ihtiyaç duyan acentelere özel geliştirilen bu hizmet aynı zamanda; kapalı kargo uçuşlarında 300 kilograma kadar kapasite garantisi ve operasyonel süreçlerde yüksek öncelik veriliyor.

Acil olarak son dakika gönderilerilen sektördeki en hızlı çözümü sunan TK URGENT ise kapasite garantisi, en iyi opsiyon süresi, minimum bağlantı ve mümkün olan en kısa seyahat süresi ile gönderim yapma imkânı sağlıyor.

TK URGENT hizmetiyle gönderiler; FAB (Flown as booked) olarak ve belirli şartlar ve koşullar altında yüzde 100 ücret iade garantisiyle taşınıyor.

Bu hizmete özel olarak geliştirilen ‘Urgent Team’ ise 7/24 ulaşılabilir olmakla birlikte rezervasyondan satış sonrasına kadar süreç takip özelliği sunuyor.

Şirket hızla gelişen lojistik ekosisteminin merkezinde olan ve sektörün gerekliliklerine göre dizayn ettiklerini açıklayan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Bu doğrultuda geliştirdiğimiz farklı hız kategorilerindeki 3 yeni hizmetimizi tüm dünyadaki iş ortaklarımızın deneyimize sunuyoruz.

Bu yeni hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz Turkish Cargo’nun geniş uçuş ağındaki küresel pazarlara çok daha kolay ulaşabilecekler.” dedi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika