spot_img
spot_imgspot_img
19.9 C
İstanbul
Pazar, 26 Mayıs 2024

THY, Sponsoru Olduğu Golf Turnuvasında

Seçtiklerimiz

Londra Golf Kulübü’nde 3 gündür devam eden ve bugün sona eren turnuvada, Colin Montgomerie, Darren Clarke, Paul Mcginley, Thomas Bjorn ve Ian Woosnam’ın aralarında bulunduğu çok sayıda golfçü mücadele ederken, güzel havanın da etkisiyle sporseverler Londra’nın güneydoğusundaki golf kulübüne akın etti.

Gün boyu süren turnuvada, kurulan çadırlarda ünlü golfçülerle söyleşiler yapıldı. Bu söyleşilerden birine Kuzey İrlandalı Darren Clarke da katıldı.

Söyleşinin ardından THY hostesleriyle birlikte fotoğraf çektiren Clarke, Amerikalı ünlü golfçü Tiger Woods’u 2000 yılında yapılan bir turnuvada yendiğini hatırlatması üzerine, "Bu, çok uzun zaman önceydi. Çok iyi oynamıştı ama ben şanslıydım ve kazanmıştım" dedi.

Clarke, Woods’un özel hayatıyla ilgili gelişmelerin spor kariyerini etkilemesiyle ilgili, "Bu durumun, onun için zor olduğundan eminim ama en iyi şekilde bununla başa çıkabildi" diye konuştu. İki yıldır yapılan turnuvaya ilk kez bu yıl isim sponsoru olan THY, kulüp içinde kurduğu stantlarda sporseverlere çeşitli hediyeler dağıttı.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika