Türk Hava Yolları, 121, 122, 123 ve 124 dönemlerinden 75 hostes eğitimlerini başarıyla tamamlayarak mezun oldu. Hostesler THY Eğitim Başkanlığı’nda düzenlenen törenle diplomalarını alarak mezun oldu.
Hosteslerin aileleri ile THY yöneticilerinin katıldığı törende Uçuş Eğitim Başkanı Menderes Çakıcı, Kabin Eğitim Müdürü Berna Tanyolaç ve Kabin Hizmetleri Teknik Hizmet Müdürü Nurgül Öncül hosteslere sertifikalarını verdi.
Kızlarının mutluluğuna ortak olan aileler mutluluk gözyaşları döktü. Temel eğitimden geçen kabin memurları THY’nin en yeni çalışanları oldu