spot_img
spot_imgspot_img
27.7 C
İstanbul
Pazartesi, 17 Haziran 2024

SunExpress’ten gökyüzünde döner ve gözleme

Seçtiklerimiz

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, müşteri memnuniyetini artırmak ve tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda misafirlerine daha lezzetli ikramlarla daha iyi hizmet vermek amacıyla gategroup ile anlaştı.
 
SunExpress, bu anlaşma ile misafirlerinin damak tadına uygun daha geniş bir yelpazede kaliteli yiyecek ve içecek seçenekleri sunacak. Misafirlerine simit ikramını başlatan ilk havayolu olan SunExpress, şimdi de yolcularına 10 bin metrede döner ve gözleme lezzetlerini sunmaya başlayacak.
 
 gategroup, SunExpress’in Antalya ve İzmir havalimanlarında ve Türkiye genelindeki tüm yiyecek ve lojistik hizmetlerinden sorumlu olacak olan Sancak Inflight Service ile işbirliği içerisinde hizmet verecek.
 
SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, “SunExpress için müşteri memnuniyeti, en öncelikli konulardan biridir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz bu önemin bir sonucu olarak da 2017 yılında ‘yolcunun seçimi’ olarak bilinen Skytrax ödüllerinde dünyanın en iyi 4. tatil havayolu seçildik. Misafirlerimize, ihtiyaçlarına uygun daha fazla ve daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
 
 Artık gökyüzünde döner ve gözleme başta olmak üzere, yolcuların damak tadlarına uygun pek çok seçenekte lezzetler sunulacağını belirten Çalışkan, “Uçak içindeki yiyecek ve içecek ürünlerimizi çeşitlendirmek için gategroup ve Türkiye’deki tecrübeli iş ortağı Sancak Inflight Service ile işbirliğine başladık. Bu işbirliği sayesinde müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyarak, yolcularımıza artık daha lezzetli ve daha alternatifli ikram çeşitleri sunacağız” dedi.
 
 gategroup CEO’su Xavier Rossinyol, “SunExpress ile yapılan bu özel anlaşma ile Türkiye pazarına girecek olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Türkiye gibi bir ülkenin turizm ve seyahat sektörü için muazzam bir potansiyeli olduğunu düşünüyoruz. Türkiye’deki iş ortağımız Sancak Inflight Service ile SunExpress ve yolcularına en uygun hizmeti sunacağımıza inanıyoruz" dedi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika