spot_img
spot_imgspot_img
17.5 C
İstanbul
Cuma, 22 Eylül 2023

Sky Airlines,  İstanbul’dan Kıbrıs’a uçmaya başladı

Seçtiklerimiz

Uçuşlarını haftanın 3 günü Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan gerçekleştirecek olan Sky Airlines, Kıbrıs fiyatlarını 59 TL’den başlatıyor. Sky Airlines, 13 Mayıs’ta da Antalya’dan Kıbrıs’a uçmaya başlayacak. 
 
“Avrupa’nın En İyi Charter Şirketi” seçilen ve 10 yıl boyunca Avrupa’da 11 milyondan fazla yolcu taşıyan Sky Airlines, 15 Ocak’ta başladığı tarifeli iç hatlar seferlerine iki yeni destinasyon daha ekledi. Sky Airlines, İstanbul-Kıbrıs seferlerine 15 Nisan’da başlayacak ve haftanın 3 günü (pazartesi, cuma ve pazar) Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Kıbrıs Ercan Havaalanı’na uçacak. 13 Mayıs’tan itibaren de Antalya’dan Kıbrıs’a sefer başlatacak olan Sky Airlines, yine haftanın 3 günü (cuma, cumartesi ve pazar) bu iki destinasyon arası uçuşlar gerçekleştirecek.  
 
 
Sky Airlines 3 ayda toplam 150 binin üzerinde yolcuyu gökyüzünde gülümsetti
 
KKTC seferleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Kayı Group CEO’su ve Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü, “15 Ocak’tan itibaren iç hatlarda tarifeli seferler düzenleyerek halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Bu emeğimizin karşılığını kısa zamanda halkımız bize Sky Airlines’ı tercih ederek verdi. İç hatlar tarifeli seferlerimizin 3 ayını doldurduğumuz bu kısa zaman zarfında toplam  150 binden fazla yolcumuz Sky Airlines konforunu seçti” dedi.
 
 “Sky Konfor” programı ile Kıbrıs’a businesss uçuran ilk özel havayolu şirketi de olacak
 
Tahir Görgülü, sözlerine şöyle devam etti:

“Yedi destinasyonla başlayan tarifeli iç hatlar uçuşlarımıza Kıbrıs’ı da ekleyerek havacılıkta büyümeye devam ediyoruz. Sky Airlines olarak yavru vatanımızı en önemli destinasyonlarımızdan biri olarak görmekteyiz. Bu nedenle bugünden başlayarak haftada 3 kez pazartesi, cuma ve pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Lefkoşa Ercan havaalanına sefer düzenleyeceğiz. Sky Konfor programımız ile Kıbrıs’a business uçuran ilk özel havayolu şirketi olmaktan da gurur duyuyoruz….” 

 
Rötarsız uçuş ayrıcalığı
 
Kayı Group CEO’su ve Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü, “Uçuşlara başladığımız 3 ay içinde tüm seferlerimizi rötarsız gerçekleştirerek, misafirlerimizi tam zamanında gidecekleri noktaya ulaştırma başarısını gösterdik. Bundan sonraki uçuşlarımız için de “rötarsız seyahat” hedefimiz aynen devam ediyor” değerlendirmesinde bulundu. 
 
Sky Airlines, 20 kg bagaj hakkı ve ücretsiz koltuk seçimi
 
Haftanın 7 günü Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Van ve Trabzon arasında tarifeli uçuşlar düzenleyen Sky Airlines’ın Kıbrıs uçuşları 59 TL olacak. Diğer destinasyonlarda olduğu gibi Kıbrıs uçuşlarında da misafirlere ücretsiz ikramda bulunulacak. Ayrıca Sky Airlines, 20 kg bagaj hakkı ve ücretsiz koltuk seçimi imkanını misafirlerine sunuyor. 
 
Sky Airlines, yolcuların konforlu bir oturma düzenine sahip olmaları için 170 olan koltuk sayısı 162’ye düşürerek koltuk ve diz mesafelerini arttırdı.  Standart olarak koltuk araları 76-88 santimetre arasında. Bu mesafe diğer havayollarına göre yolculara kendilerini rahat hissedecekleri daha geniş bir alan ve konforlu bir uçuşu garanti ediyor.
 
- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika