spot_img
spot_imgspot_img
16.4 C
İstanbul
Pazar, 14 Nisan 2024

Pegasus uçaklarına kızınızın ismini verin

Seçtiklerimiz

Türkiye’nin en yeni uçak filosuna  katılacak yeni Boeing 737-800’e kızınızın ismini yazdırmak, ona “Dünyanın En Güzel Hediyesi”ni vermek için; www.dunyaninenguzelhediyesi.com adresine girip fotoğraf yükleyip,kampanya formunu doldurmak yeterli

Dinamik ve sürekli yenilenen filosu ile Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu* Pegasus, geçen yıl 95 bin 867 kişinin geçerli başvuru yaparak katılım gerçekleştirdiği “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyasını gelenekselleştirerek, Türkiye’nin modern Boeing 737-800 filosunun yeni bireylerine, “minik misafirleri”nin adını vermeye devam ediyor.

Gençleşen filosuna yeni katılan Boeing 737-800’lere Pegasus Aile bireylerinin son doğan kız çocuklarının adını veren Pegasus, Dünyanın En Güzel Hediyesi Kampanyası ile aile geleneğini yılda bir kez misafirleri ile paylaşıyor.

Pegasus Hava Yolları’nın 2013 yılının Haziran ayında teslim alacağı Yeni Nesil Boeing 737-800’e kızının ismini vermek isteyen 10 yaşına kadar kız çocuğu sahibi olan ebeveynler, 10 Ocak 2013 tarihine kadar; www.dunyaninenguzelhediyesi.com internet sitesine girerek hem kampanyaya katılabilecek, hem de çocuklarına anı olarak saklayabilecekleri bir animasyon film sahibi olabilecekler.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve belirtilen şartları taşıyan ebeveynlerin katılımına açık olan kampanya sonucunda;  16.01.2013 tarihinde gerçekleştirilecek çekiliş ile talihli minik kız misafir; isminin tamamı ve soyadının baş harfini, Pegasus’un 2013 yılının Haziran ayında, teslim alacağı Yeni Nesil Boeing 737-800 uçağının burun kısmına yazdırma hakkı kazanacak.

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, “Pegasus Hava Yolları olarak, gerçekleştirdiğimiz yatırımla filomuzu hızla genişletip yenilemekteyiz.  Tamamı 2015 yılı sonuna kadar teslim alınacak Yeni Nesil Boeing 737-800’den oluşan filomuza katılan uçaklarımıza bir gelenek olarak ailemizin en son doğan kız çocuklarının isimlerini veriyoruz. Geçtiğimiz yıl ilk olarak bu aile geleneğimizi misafirlerimizle paylaşmış ve “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyası kapsamında Aralık ayında teslim aldığımız Boeing 737-800’lerimize minik misafirlerimiz Sevde Nil ve Yağmur’un isimlerini vermiştik. Bu durumu bir gelenek haline getirerek, Haziran 2013 tarihinde, teslim alacağımız Yeni Nesil Boeing 737-800 uçağımıza yine siz değerli misafirlerimizin kızının ismini vererek, coşkumuza misafirlerimizi de ortak etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

“www.dunyaninenguzelhediyesi.com”a Gir, Kızının Fotoğrafını Yükle, İster E-Mail İle Sevdiklerine Yolla, İster Sosyal Ağlarda Paylaş

Satış kampanyalarını ağırlıklı olarak internet üzerinden gerçekleştiren Pegasus, bu yıl da internet ve sosyal ağlar bağlantılı sevilen kampanyası olan Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyası ile misafirlerine maksimum paylaşım ortamı yaratıyor.

www.dunyaninenguzelhediyesi.com internet sitesine giren misafirler yalnızca çekilişe başvurmakla kalmayıp, sadece kızlarının değil, oğullarının da maksimum 2 MB büyüklüğündeki fotoğraflarını siteye yükleyerek,  çok eğlenceli bir video yaratarak, yarı animasyon, yarı prodüksiyon videonun başrolünde çocuklarını oynatabiliyorlar.

Her videonun kendine özel bir linki oluşturulmasıyla, misafirler hazırlanan videoları istedikleri zaman, izlemek için saklayabiliyor, istedikleri zaman da Facebook ve Twitter başta olmak üzere sosyal ağlarda ve mail ortamında paylaşabiliyorlar.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika