spot_img
spot_imgspot_img
8.4 C
İstanbul
Salı, 5 Mart 2024

Pegasus seçim günü için ilave hakları duyurdu

Seçtiklerimiz

Pegasus Hava Yolları, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için bilet değişikliklerine ilişkin duyuru yaptı. Pegasus seçim günü

Pegasus, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması nedeniyle uçak biletlerini değiştirecek yolcular için yapılacak değişiklik konusunda bilgilendirme yayınlandı.

İşte verilen ilave haklar:

14 Mayıs 2023 ve öncesinde satın aldığınız ve 28 Mayıs tarihini kapsayan seyahatlerinizi; ücretsiz olarak açığa alabilir, iptal ederek kesintisiz iade alabilir veya aynı parkurda olması şartıyla, yeni seçilecek uçuş ile eski uçuşla arasında +/- 10 gün var ise fark almadan tamamen ücretsiz değişiklik yapılabilir.

+/-10 günü aşan değişikliklerde ise işlem ücreti ödemeden, sadece yeni bilet ile mevcut bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek, dilediğiniz tarihe ve dilediğiniz parkura değiştirebilirsiniz.

Pegasus seçim günü

Bilet işlemlerinizi, uçuştan en az 24 saat önce 0850 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Gidiş -dönüş olarak satın alınan biletlerde seyahat aralığı 28 Mayıs tarihini kapsayan biletler (Örneğin; 15 Mayıs gidiş, 30 Mayıs dönüş olan biletiniz için geçerlidir)

Tek yön olan biletlerde ise 21 Mayıs – 4 Haziran 2023 tarihli biletler için geçerlidir.
Bir defaya mahsus olmak şartıyla ilave haklardan yararlanılabilir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika