AirNewsTimes – Ödüller

  0
  115
  Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması – 2011

  ”Airnewstimes Çift Ödül’e Layık görüldü”
  Ulaştırma Bakanlığı, Devlet Planlama Teşkilatı ve Bilgi Teknolojisi ve İletişim Kurumunun destekleriyle ihdas edilen  www.bilisimyildizlari.com ‘’2011 bilişim yıldızları’’ ödül yarışmasında  Havacılık haberleri sitemiz ayrı 2 Kategoride ‘’E-Medya ve E-Sanat (Dizayn)’’ kategorisinde 1.lik ödülüne layık görüldü.


  9. 
  Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması – 2011
  9.Altın Örümcek web ödülleri yarışmasında ”Haber Kategorisi”nde Airnewstimes Çift Ödül’e Layık görüldü.

  1- Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan ‘’Altın Örümcek Web Ödülleri’nde  www.altinorumcek.com  2011 Yılında düzenlenen 9.Altın Örümcek Halk oylamasında ‘’E-Haber’’ kategorisinde ‘Halkın Favorisi’ seçilerek 1.lik ödülüne layık görüldü.

  2- Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan ‘’Altın Örümcek Web Ödülleri’nde  www.altinorumcek.com  2011 Yılında düzenlenen 9.Altın Örümcek Jüri üyeleri değerlendirmelerinde ‘’E-Haber’’ kategorisinde 2.lik ödülüne layık görüldü.


  Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması – 2010

  Okurlarımızın büyük ilgi ve desteği ile Ulaştırma Bakanlığı, Devlet Planlama Teşkilatı ve Bilgi Teknolojisi ve İletişim Kurumunun destekleriyle ihdas edilen  www.bilisimyildizlari.com ‘’2010 bilişim yıldızları’’ ödül yarışmasında  haber sitemiz ‘’E-Haber’’ kategorisinde 1.lik ödülüne layık görüldü.