spot_img
spot_imgspot_img
15.7 C
İstanbul
Salı, 21 Mayıs 2024

JetMate, Özel İftar Daveti Havacılık Sektörünün Liderlerini Bir Araya Getiriyor

Seçtiklerimiz

Havacılık Sektörün Önde Gelen Oyuncuları Bir Araya Geliyor: JetMate’in Özel İftar Etkinliği

[İstanbul, 05 Nisan 2024] – JetMate, küresel uçuş destek hizmetleri sağlayan öncü bir şirket olarak, havacılık sektöründeki paydaşları için özel bir iftar yemeği etkinliği düzenliyor. Bu etkinlik, sektörün liderleri arasında işbirliği ve dayanışma ruhunu pekiştirmeyi amaçlamaktadır.

JetMate CEO’su Rasoul Taljo, etkinlik hakkında şunları söyledi: “Havacılık sektöründe karşılıklı birlik ve beraberliğin önemini vurgulamak adına böylesi bir etkinlik düzenlemekten memnuniyet duyuyoruz. Sektördeki tüm paydaşları bir araya getirerek bağları güçlendirmeyi ve gelecekte ortak bir vizyon oluşturmayı hedefliyoruz.”

Etkinliğe, havacılık endüstrisinin önde gelen firmalarının yetkilileri, temsilcileri ve sektörünün önemli isimleri katılacak. BE Aero, ACM Airlines, BBN Airlines, MNG Cargo, ULS, Black Eagle, Körfez Havacılık, Air ANKA, Plures Air Charter, Nurol Air, Zafer Air, Bikini Jet ve birçok diğer şirketin temsilcileri etkinlikte bir araya gelecekler.

Hakkında JetMate: JetMate, küresel uçuş destek hizmetleri sunan öncü bir şirkettir. Havacılık sektöründe yenilikçi çözümler ve son teknolojiyi kullanarak müşterilerine kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika