spot_img
spot_imgspot_img
7.6 C
İstanbul
Cumartesi, 2 Mart 2024

J.Aniston’ın Emirates’te yeni bir arkadaşı var

Seçtiklerimiz

Jennifer Aniston’ın Emirates’te yeni bir arkadaşı var
 
5 Ekim 2016: Hollywood yıldızı, yönetmen ve yapımcı Jennifer Aniston, Emirates A380’e geri dönüyor ve artık yeni bir arkadaşı da var.
 
Reklam, geçen yıl yayınlanan, hakkında çok konuşulan ve kısa zamanda viral olan ilk Emirates-Jennifer Aniston reklam kampanyasının başarısının üzerine kurgulanıyor.

 
Eğlenceli ilk reklam filmi ile benzer bu yeni filmde Golden Globe ve Emmy ödüllü oyuncu Jennifer Aniston; farklı kişiliğini, klasik tarzını ve mizah duygusunu, A380 için tekrar ortaya koyuyor. Filmde Jennifer, Spa’dan döndüğü sırada, Emirates First Class kabinindeki Özel Suit’inde oynarken bulduğu çekingen genç çocuk Cooper ile arkadaş oluyor. İkili, Emirates’in Business Class kabini ve uçak içi bar ve dinlenme salonunda dolaşırken bir sohbete başlayarak yakınlık kuruyor. Uçağın alt ve üst katları arasındaki merdivenlere oturan Cooper, Jennifer’a pilot olma isteğinden bahsediyor – Emirates A380 model uçağını göstererek, ‘bu uçağın’ diyor.
 
Cooper, Economy Class’ta bulunan ve durumdan dolayı şaşırmış ailesinin yanına nihayet döndüğünde Jennifer, Cooper ile kalarak Emirates’in ice uçak içi eğlence sisteminin tadını çıkarmaya karar veriyor. Reklam, Cooper’ın annesinin Hollywood yıldızı ile yer değiştirmesi sonucu Jennifer’ın Özel Suiti’nde dinlenirken görülmesi ile sona eriyor. 
 
Emirates Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Boutros Boutros, yeni reklam filmi ile ilgili olarak; “Bir sene önce Jennifer Aniston ile yaptığımız ilk reklam filmimizi bir sosyal fenomene dönüştü. Filmin mizahı, tüm dünyada izleyiciler arasında yankı uyandırdı, milyonlarca insan reklamı izledi, binlerce insan hakkında konuştu. Hem Emirates, hem de Jennifer’ın hayranları, Jennifer’ın doğal cazibesine ve mizahına hayran kaldı ve geleneksel havayolu reklamlarından ayrışan bu hikâyeden çok keyif aldı,” diyor.
 
“Jennifer’ı tekrar görmek isteyenlerden çok fazla talep aldık. Onun sofistike fakat aynı zamanda gerçekçi, sağlam ve evrensel bir duruşu var ve bu duruş markamızla harika bir uyum sağlıyor. Bu yeni reklam, Emirates ile uçmanın eğlenceli, doğal ve çekici yanını mükemmel bir şekilde gösteriyor ve eminiz ki izleyiciler, ez az ilki kadar bu reklam filmini de hatırlanmaya değer bulacak”.
 
Reklam filmi, sektörün tecrübeli ve Oscar adayı ismi, Super Bowl reklamları çok beğenilen Bryan Buckley tarafından yönetildi. Senaryo ve yaratıcı konsept, Buckley ve Emirates’in kurum içi reklam ekibi tarafından oluşturuldu ve WPP Grup birlikteliği ile çekildi.
 
Yeni reklam filmi Emirates’in web sitesinden veya Emirates’in YouTube kanalından, Facebook sayfasından, Twitter ve Instagram hesaplarından izlenebilir. Hayranlar, #JensBack etiketini kullanarak konuşmalara katılabilirler.
 
 
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika