spot_img
spot_imgspot_img
10.7 C
İstanbul
Çarşamba, 28 Şubat 2024

İşte Eurowings’in yeni tasarımlı uçağı

Seçtiklerimiz

Eurowings filosuna rengarenk ‘Eurowings Holidays’ uçağı
Düşük maliyetli kaliteli havayolu ile Tropo’nun güçlenen işbirliği
 www.eurowings.com/holidays web sitesi üzerinden sunulan yeni cazip teklifler
 
 
Eurowings Holidays uçakları ile seyahat edin: Eurowings şimdi Airbus A320 uçağını, yeni ‘Eurowings Holidays’ tasarımı ile misafirlerine sunuyor. Göz alıcı tasarıma sahip uçak, Eurowings ve Tropo işbirliği ile hazırlandı.
 
Yılbaşından bu yana, havayolu, Eurowings Holidays tur operatörü markası altında kaliteli ve cazip fiyatlı paket tatiller sunuyor. Şimdi de Eurowings, filosundaki Airbus A320 uçaklarından birini tatil motifleri ile süsleyerek seyahat severlerle buluşturuyor.
 
Palma de Mallorca merkezli uçak, çok sayıda tatil güzergahına uçacak. Rengarenk Airbus uçağı ile seyahat etmek ve cazip fiyatlarla sunulan çok sayıda uçuş ve otel alternatiflerini incelemek isteyen misafirler, www.eurowings.com/holidays adresini ziyaret edebilirler. Örneğin misafirler, yalnızca 255 Avro’ya uçuşlar da dahil olmak üzere Palma de Mallorca’da 4 yıldızlı bir otelde 1 haftalık tatile sadece birkaç tık ile ulaşabilirler.
 
Seyahat severlere sunulan alternatifler, yeni tatil rotaları içerecek şekilde artmaya devam edecek. Bu nedenle misafirlerin düzenli olarak www.eurowings.com/holidays adresine göz atması faydalı olacak.
 
Yeni Eurowings Holidays paketleri, tur organizatörü Tropo ile pek çok havayolunun yenilikçi projelerini ve dijital hizmetlerini biraraya getiren ‘MakeMyWay’ programının bir parçası olarak geliştirildi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika