spot_img
spot_imgspot_img
29 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

İstanbul Gelişim Üniversitesi 4 ödül ile başarısını tescilledi.

Seçtiklerimiz

BLUESKY AWARDS 2021 – CANLI YAYIN VİRTUAL ÖDÜL TÖRENİ İLE TÜRKİYE’DE BİR İLKE İMZA ATTI.

TURKISH AEROSPACE ana sponsorluğun da gerçekleştirilen BLUESKY AWARDS – 2021 organizasyonu ödül töreninde ‘Havacılık Başarı Ödülleri ve Jüri Özel Ödülleri’ sahiplerini buldu. Türkiye’nin ilk ve tek dijital havacılık ödülleri organizasyonu BLUESKY AWARDS, en havalı ve prestijli Virtual Ödül Töreni CANLI YAYINI ile Türkiye’de bir ilke imza attı.

BLUESKY AWARDS, VIRTUAL ÖDÜL TÖRENİ İLE 2021 YILINA DAMGASINI VURDU.

Türkiye’nin bağımsız ilk ve tek dijital ‘’Havacılık Ödülleri’’ organizasyonu BLUESKY AWARDS, görkemli virtual ödül törenini 2 dilde (Türkçe/İngilizce) ve CANLI yayınladı.

Bluesky Awards ‘Havacılık Başarı Ödülleri’ ve ‘Jüri Özel Ödülleri’ kazananları belli oldu. Havacılık endüstrisindeki başarıyı ve mükemmelliği tescilleyen ‘Havacılık Başarı Ödülleri’nde İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) 4 farklı kategoride ödüle layık görüldü.

“MÜKEMMMELİĞİ BELİRLİYORLAR”

Türkiye’nin bağımsız ilk ve tek havacılık başarı ödülleri organizasyonu “Bluesky Awards” sahiplerini buldu. Bu yıl 2 alanda ‘Havacılık Başarı Ödülleri ve Jüri Özel Ödülleri‘ ödül yarışması düzenleyen Bluesky Awards, havacılık endüstrisinde başarıyı, mükemmelliği belirleyerek ödüllendirmeyi amaç ediniyor.

“İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ BAŞARISINI TESCİLLEDİ”

Havacılık eğitimindeki başarısını ve marka değerini Bluesky Awards ile tescilleyen İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin ödül kazandığı kategoriler ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Yılın Uçak Teknolojisi Bölümü Ödülü
  • Yılın Uçak Mühendisliği Bölümü
  • Yılın Uçak Gövde-Motor Bakım Bölümü Ödülü
  • Yılın Uçuş Harekât Uzmanı Eğitim Kuruluşu Ödülü (Dispatcher)

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika