spot_img
spot_imgspot_img
27.9 C
İstanbul
Salı, 23 Temmuz 2024

ISG, müşteri memnuniyeti sertifikasını aldı

Seçtiklerimiz

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı işleten İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. (ISG) ve Sabiha Gökçen Havalimanı Yolcu Terminali’nde güvenlik hizmetlerini yürüten LGM Güvenlik Hizmetleri A.Ş., müşteri memnuniyeti ve şikayetlerin ele alınması standardı ‘ISO 10002’ belgesini almaya hak kazandı. ISG ve LGM Güvenlik Hizmetleri A.Ş.  ISO 10002 sertikasını; yolcu terminali, otopark ve genel havacılık terminali ile güvenlik hizmetlerine yönelik müşteri istek ve şikayetlerinin yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi sonucunda almaya hak kazandı. ISG CEO’su Gökhan Buğday: “ISO 10002 sertifikası almamız Sabiha Gökçen’in yolculara vadettiği güvenli, konforlu ve rahat yolculuğun yeni bir tescili anlamına gelmektedir” dedi.

Türkiye’nin dünyaya açılan modern yüzü İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı her alanda başarısını tescillemeye devam ediyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı işleten İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. (ISG) ve Sabiha Gökçen Havalimanı Yolcu Terminali’nde güvenlik hizmetlerini yürüten LGM Güvenlik Hizmetleri A.Ş., Müşteri Memnuniyeti ve şikayetlerin ele alınması standardı ‘ISO 10002 Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

Bağımsız belgelendirme faaliyetleri yürüten SGS Belgelendirme Kuruluşunun; ISG müşteri ilişkileri yönetim sistemini denetleyerek yaptığı değerlendirmeler sonucunda, ISG ve LGM Hizmetleri Güvenlik A.Ş. ISO 10002 sertifikasını almaya hak kazandı. ISG ve LGM Güvenlik Hizmetleri A.Ş.; Sabiha Gökçen Havalimanı yolcu terminali, otopark ve genel havacılık terminali ve güvenlik hizmetlerine yönelik istek ve şikayetlerin başarıyla yönetilmesini sağlayarak sertifikayı almaya hak kazandı. ISG ve LGM Güvenlik Hizmetleri A.Ş.; müşteri memnuniyetini misyon edinerek, ISO 10002 standardı şartlarını en iyi şekilde yerine getirmesi ve mutlak müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi başarmasıyla bu sertifikayı aldı.

Gökhan Buğday: “Havayolu ulaşımında fark yaratıyoruz”

ISO 10002 Sertifikası’nı almaya hak kazandıkları için büyük bir gurur duyduklarını ifade eden ISG CEO’su Gökhan Buğday: “Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan seyahat eden yolculara yüksek kalitede hizmet sağladığımız, müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimine vermiş olduğumuz önem bir kez daha tescillenmiş oldu” dedi. Bir yolcunun seyahat deneyiminin evinden ya da işyerinden havalimanına doğru yola çıktığı andan itibaren başladığına dikkat çeken Gökhan Buğday; “Havalimanımıza ulaşım imkanı, zamanında kalkış oranı, otopark hizmeti, kolay check-in imkanı, yeni uygulamaya aldığımız open gate çalışması, yemek alanları, Airport Otel ve alışveriş imkanları gibi hizmetlerle fark yaratıyoruz” dedi.

“Müşteri şikayetlerine çözüm üretmek için sürekli çalışıyoruz”

İSG Kalite Güvence Müdürü Şebnem Esi ise yaptığı açıklamada, yolcuların talep ve şikayetlerinin daha iyi hizmet sunmak adına kendileri için yol gösterici olduğuna değindi. Şebnem Esi , yolcu şikayetlerinin etkin bir şekilde değerlendirilerek, çözüme kavuşturulması ve raporlanmasını sağlamak üzere 7/24 çalıştıklarını da sözlerine ekleyerek, ISG ve LGM Güvenlik Hizmetleri A.Ş’nin mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgelerini de yenilediğini, SGS bağımsız belgelendirme kuruluşu tarafından yeniden sertifikalandırıldığını dile getirdi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika