27.1 C
İstanbul
Cuma, 30 Temmuz 2021

Gelecek Teknolojileri Domodedovo’da Hizmet Verecek

Haftanın Haberleri

Moskova Domodedovo Havaalanı, 1 Şubat’ta Digital October Technology Center’da saat 12:00’de yapılacak olan Gelecek Teknolojileri: DME’nin BT Projeleri sunumuna katılmaları için medya muhabirlerini ve blogger’ları davet etti.

“Smart Fence” nasıl çalışıyor? Havaalanına kaç tane CCTV kamerası kuruldu ve bunlardan alınan bilgi nereye gidiyor? Domodedovo’nun kendi elektronik ticaret platformuna neden ihtiyacı var ve “cyborg”lar Havaalanına ne için geliyor? Bu ve diğer sorular, Moskova Domodedovo Havaalanı’nın en ilginç BT projelerini topluma tanıtacak olan Bilişim Teknolojileri İdare Memuru Victor Ponomarenko tarafından cevaplanacak. Bu projelerin bazıları, sadece Rusya’da değil, tüm ülkede benzersiz.

Gelecek Teknolojileri: DME’nin BT Projeleri, Rusya ve Avrupa’daki en büyük havaalanının, kendi gelişim beklentileri hakkında Rusya’yı ve yabancı medya muhabirlerini ve blogger’larını bilgilendiren sunum serisinin bir devamı. Geçen sene, muhabirler Domodedovo ve tüm Moskova Havacılık Merkezi (2011) için, hava taşımacılık servislerinin ihracatının ne kadar önemli olduğunu öğrendi ve Eylül’de, gelecekteki Domodedovo Aerotropolism’in beklentileri sunumunu izlediler.

 
- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

CORENDON AIRLINESspot_img

Son Dakika