spot_img
spot_imgspot_img
6.9 C
İstanbul
Cuma, 8 Aralık 2023

Expo 2023 Doha Açılışı İçin Qatar Airways Özel Hazırlıklara Başladı

Seçtiklerimiz

Qatar Airways, Expo 2023 Doha İçin Özel Tasarlanmış Yeni Uçak Giydirme Tasarımını Tanıttı

Qatar Airways, Expo 2023 Doha’ya özel olarak tasarlanmış yeni bir uçak giydirme tasarımını tanıttı. 2 Ekim 2023 tarihinde açılacak olan Expo 2023 Doha’nın kutlamaları kapsamında, Hamad Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleşen bir törende, Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker tarafından katılan bir Airbus A330-300, yeni giydirme tasarımıyla sergilendi.

Yeni tasarım, Expo 2023 Doha’nın “Yeşil Çöl, Daha İyi Çevre” temalarını yansıtan bir çiçek halkası logosunu içeriyordu ve sürdürülebilir yenilikleri teşvik etmeyi ve çölleşmeye karşı mücadeleyi amaçlıyordu.

Qatar Airways, Expo 2023 Doha’nın resmi stratejik ortaklarından biridir ve 11 Ekim 2023 tarihinden itibaren yolcular, havayoluyla seyahat deneyimlerinde bir dizi değişiklik gözlemleyecekler. Bu değişiklikler, Katar’da üretilen tarım ürünlerine odaklanan özel bir à la carte menü, Expo temalı uçak içi eğlence ve 30’dan fazla bahçe ile ilgili program sunan bir Expo kanalı gibi özel içerikler içerir.

Ayrıca, Qatar Airways, Expo 2023’e önemli katkılar sunacak ve Expo’nun temalarını anlatan etkileyici etkinlikleri sergileyen “Qatar Airways Bahçesi” adlı bir pavyonu sunacak. Expo 2023 Doha’nın Genel Sekreteri Mohammed Ali Al Khouri, Qatar Airways’in çeşitli küresel girişimleri aracılığıyla sürdürülebilirliğe olan taahhüdünü sürekli olarak gösterdiğini belirtti ve Expo 2023 Doha giydirme tasarımının tanıtımına katılmaktan onur duyduklarını ifade etti.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika