spot_img
spot_imgspot_img
8.7 C
İstanbul
Salı, 5 Mart 2024

Emirates, Tel Aviv uçuşlarını günde iki sefere çıkarıyor

Seçtiklerimiz

Emirates, ilk uçuşun yapıldığı tarihten bir ay sonra Dubai ve Tel Aviv arasında seyahat eden yolcular için 30 Ekim 2022 tarihinden itibaren günde iki uçuş ile bağlantı imkânlarını ve seyahat seçeneklerini artırma planlarını duyurdu.

Emirates ülkedeki faaliyetlerini artırma konusundaki kararlılığını yeniden teyit ederken mevcut seferinin başarısından yola çıkan ek sabah seferi ile İsrail kalkışlı ve varışlı seyahatlere olan yüksek talebi karşılamayı amaçlıyor.

İkinci günlük seferde Emirates’in modern ve verimli, üç sınıflı Boeing 777-300ER uçağı kullanılacak. Yeni uçuş tarifesi şu şekilde gerçekleşecek. EK 933 sefer sayılı uçuş Dubai’den 08:15’te kalkış yaparak Tel Aviv’e 09:50’de varacak. EK 934 sefer sayılı uçuş ise Tel Aviv’den 11:50’de kalkış yaparak Dubai’ye 16:50’de* iniş yapacak.

İkinci uçuş İsrail’den seyahat eden Emirates yolcularına Dubai seyahatleri için ek seçenekler ve popüler uçuş noktalarına kolay aktarma imkânı sunuyor. Yeni uçuş ayrıca Auckland, Brisbane, Perth, Bali, Seul ve Singapur gibi Emirates’in global ağında birçok uçuş noktasının yanı sıra Hindistan ve diğer ülkelerdeki uçuş noktalarına da gelişmiş bağlantı imkânı sağlayarak İsrailli yolcuların yeni yerleri daha kısa aktarma süreleriyle keşfetmesini kolaylaştırıyor.

Aynı zamanda akşam saatlerinde iniş yapan mevcut EK931 sefer sayılı uçuşa ek olarak, Ben Gurion havalimanına sabah varış seçeneği de sunarak İsrail’e seyahat eden yolcuların seyahatlerini planlarken daha fazla esnekliğe sahip olmasını sağlayacak.

Yolcular seyahatlerini planlarken çok sayıda günlük uçuş programı sunan Emirates’in flydubai ile ortaklığından da faydalanabilirler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika