spot_img
spot_imgspot_img
10.5 C
İstanbul
Cumartesi, 25 Mart 2023

Emirates, Asya Ağını Haneda Rotası İle Genişletiyor

Seçtiklerimiz

2 Nisan 2023’ten itibaren Emirates, Tokyo-Haneda rotasında uçuşlar başlatarak Japonya ağını yenileyecek ve gezginlere bölgenin en önemli ekonomilerinden ve destinasyonlarından biri için daha fazla seçenek ve esneklik sunacak.

Emirates’in en yeni “Ezber bozan” Boeing 777 uçaklarından biri tarafından işletilen EK312 sefer sayılı uçuş, Dubai’den 07:50’de kalkacak ve 22:35’te Haneda’ya varacak. EK313 dönüş uçuşu, Haneda’dan 00:05’te kalkacak ve 06:20’de Dubai’ye varacak. Tüm zamanlar yereldir.*

Uçuşun yeniden başlaması, Emirates’in, uluslararası seyahat için artan talebi ve küresel ağındaki önemli pazarlardan artan gelen trafiği karşılarken, Japonya’nın pandemi sonrası turizm toparlanmasına verdiği desteğin devam ettiğini gösteriyor.

Emirates’in Haneda Havalimanı’na dönüşü, Tokyo-Narita’ya günlük A380 servisi ve Osaka’ya günlük Boeing 777 servisinin yanı sıra havayolunun bu pazardaki operasyonlarını güçlendirecek.

2013 yılında bu rotanın hizmete girmesinden pandeminin patlak vermesine kadar Haneda, her zaman Emirates’in iş ve turizm ağının kilit noktalarından biri olmuştur.

Havayolu, Japonya’nın hızlandırılmış büyümesini ve toparlanmasını destekleme taahhüdünü sürdürüyor ve kısa bir süre önce, Tokyo’dan sonra ülkenin ikinci büyük metropolü olan Osaka’daki 20 yıllık hizmetini kutladı.

Emirates ayrıca, Japan Airlines ile yaptığı ortak uçuş ortaklığı sayesinde, yolcularına Japonya’daki 26 şehre ve Tokyo ve Osaka üzerinden 10 bölgesel varış noktasına bağlantı sunuyor.

Biletler emirates.com , Emirates Uygulaması veya seyahat acenteleri aracılığıyla rezerve edilebilir . Gezginlerin ayrıca o ülke için geçerli giriş koşullarını kontrol etmeleri önerilir.

Tokyo-Haneda rotasının eklenmesiyle, Emirates’in küresel ağı, 10’u yalnızca kargo olan varış noktaları dahil olmak üzere 6 kıtada 141 varış noktasına ulaşacak . Emirates şu anda Brüksel, Cenevre, Nice, Londra Stansted, Frankfurt ve Zürih rotalarında First Class’ta tamamen kapalı süitlerle donatılmış en son Boeing 777-300ER “Oyun Değiştirici” uçağını işletiyor.

Emirates’in en yeni Boeing 777 uçağı, tüm uçuş sınıflarında ergonomik olarak tasarlanmış koltuklar, multi-milyon dolarlık bir yükseltme ve ice uçak içi eğlence sisteminin en son sürümü ile donatılmıştır.

Emirates’in ezber bozan Boeing 777 Özel Süitleri , olağanüstü müşteri konforu ve maksimum mahremiyet düşünülerek tasarlandı, zeminden tavana sürgülü kapılar ve dinlendirici gri tonlarının zemininde ultra modern tasarım öğeleri içeriyor.

Her biri 40 metrekareye kadar kişisel alan sunan geniş, tamamen kapalı özel süitler, 1-1-1 konfigürasyonunda düzenlenmiştir ve toplam altı süit mevcuttur.

Emirates Boeing 777 Oyun Değiştirici hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, buradaki bağlantıyı ziyaret edin .

Tokyo-Narita Havalimanı’na ek olarak, havayolunun amiral gemisi A380, Londra Heathrow, Auckland, Kuala Lumpur ve Houston dahil olmak üzere 40 başka varış noktasına konuşlandırıldı.

Emirates ile uçan yolcular, rakipsiz bir mutfak konsepti, ödüllü şeflerden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen ve çok çeşitli birinci sınıf içeceklerle tamamlanan, bölgeden ilham alan çok servisli bir menü sayesinde gökyüzündeki en iyi deneyimlerin tadını çıkarabilirler.

Müşteriler, ödüllü ice uçak içi eğlence sistemi sayesinde filmler, TV şovları, müzik, podcast’ler, oyunlar, sesli kitaplar ve daha fazlasıyla özenle seçilmiş küresel eğlence içeriğinin 5.000’den fazla kanalıyla rahatlayabilirler .

2 Haziran 2023 ile 1 Ekim 2023 arasında – Haneda’dan saat 00:05’te kalkan EK313 sefer sayılı uçuş, saat 5:50’de Dubai’ye varacak.

- Turkish Aerospace -spot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika