14.9 C
İstanbul
Salı, 7 Aralık 2021

EasyJet’ten Bodrum ve Dalaman hamlesi

Haftanın Haberleri

2021 sezonuna ilişkin belirsizlik sürse de, tur operatörleri ve hava yolu şirketleri sezon için planlamalarını güncelliyor.

Gatwick-Bodrum hattında yüksek sezonda haftada 10 uçuş

Londra-Gatwick Havalimanı’dan Bodrum’a dönük seferlerini arttırma kararı alan EasyJet, 3 Nisan’dan itibaren Cumartesi, Pazar ve Salı günleri günleri iki uçuşla başlayacağı operasyonlarına, 3 Mayıs’tan itibaren Pazartesi, 1 Temmuz’dan itibaren ise Perşembe günlerini de ekleyecek.

Bu şekilde Gatwick-Bodrum uçuşları 3 Mayıs itibariyle haftada 9, 1 Temmuz’dan itibaren de haftada 10 uçuş olarak yapılacak.

Gatwick-Dalaman hattında haftada 17 uçuş

Gatwick-Dalaman uçuşlarını da artıran şirket, 29 Mart’tan itibaren pazartesi günleri günde 3 uçuş olarak başlayacağı programına, 1 Mayıs’tan itibaren Perşembe ve Cumartesi günleri de 3’er uçuş ekleyecek.

6 Temmuz’da Salı günleri için de günde 3 uçuş planlayan şirket, yüksek sezonda Gatwick-Dalaman arasında haftada 17 sefer yapacak.

Manchester-Dalaman kapasitesini de artırdı

Şirket ayrıca, Manchester-Dalaman uçuşlarında da frekans artışına gitti. Buna göre, 2 Haziran’dan itibaren Bodrum’a Çarşamba günleri günde 3 uçuş gerçekleştirecek.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

CORENDON AIRLINESspot_img

Son Dakika