spot_img
spot_imgspot_img
22.7 C
İstanbul
Çarşamba, 4 Ekim 2023

BTA Catering, Atatürk Havaalanı İç Hatlarda

- ISG Airport -spot_imgspot_img

Seçtiklerimiz

TAV Havalimanları Holding’e bağlı olarak havalimanlarında yiyecek – içecek hizmeti sunan BTA Catering, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde sunduğu lezzetleri, İç Hatlar Terminali’ne taşıdı. TAV’ın açıklamasına göre BTA Catering, bugün itibariyle İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’ndeki yiyecek ve içecek hizmetlerini Usaş’tan devralarak, Dış Hatlar’dan sonra İç Hatlar’da da toplam 5 yeni noktada daha faaliyetlerine başladı.

       

BTA Catering, Kantin, Beerport, Kokpit Cafe, Kokpit Brasserie ve İç Hatlar Botanik Cafe ile birlikte, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hizmet verdiği birim sayısını 133’den 138’e çıkarmış oldu.

       

BTA Catering Genel Müdürü Sadettin Cesur, Türk Mutfağının farklı lezzetlerini bir araya getirdiklerini ve uygun fiyatlı mönü seçeneklerini yolcuların beğenesine sunduklarını ifade etti.

       

Cesur, yiyecek içecek hizmeti sundukları tüm havalimanlarında sürdürdükleri kaliteli hizmet anlayışını, İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar’da yeni devraldıkları 5 noktaya taşıyarak fark yaratmaya devam edeceklerini kaydetti.

       

         

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika