spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Pazartesi, 11 Aralık 2023

Bahreyn, Routes World 2023’te Başarıyla Temsil Edildi ve 2024 Etkinliği İçin Hazırlanıyor

Seçtiklerimiz

Bahreyn, Routes World 2024 ile Dünya Havacılık Sektörünün Gelişimine Katkıda Bulunacak

Havayolları, havaalanları ve destinasyonlardan karar vericileri bir araya getiren Routes World, dünya hava yol ağlarını belirlemek için bir araya geliyor ve etkinlik, 2024 yılında 6-8 Ekim tarihleri arasında Bahreyn Krallığı’na gidiyor.

2023 etkinliği sona ererken, İGA – İstanbul Havalimanı, etkinliğin ev sahipliği sorumluluğunu Bahreyn Uluslararası Havalimanı’na teslim etti.

Routes World 2024 etkinliği, dünya genelinden 2,500’den fazla havacılık profesyonelini bir araya getirecek ve Bahreyn Krallığı’nda düzenlenecek. 2023 etkinliğinin sona ermesiyle İstanbul Havalimanı, ev sahipliği sorumluluğunu Bahreyn Uluslararası Havalimanı’na devretti.

Bu geçiş töreninde, Gulf Air Group Holding Başkanı Sayın Zayed R. Alzayani ve Bahreyn Havalimanı Şirketi CEO’su Mohamed Yousif AlBinfalah gibi Bahreyn’den önde gelen isimler yer aldı. Bahreyn, coğrafi konumu ve güçlü ekonomisi sayesinde havayolları ve işletmeler için cazip bir destinasyon olarak öne çıkıyor.

Routes World 2024, Bahreyn’in havacılık tarihini, altyapısını ve turizm sektörünü tanıtmayı amaçlıyor ve uluslararası havayolları ve havacılık paydaşlarıyla iş fırsatları ve ortaklıkların önünü açacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika