spot_img
spot_imgspot_img
6.5 C
İstanbul
Çarşamba, 28 Şubat 2024

Atlasglobal Sharjah Seferlerine Başlıyor

Seçtiklerimiz

Yurtdışındaki büyümesine hız kesmeden devam eden Atlasglobal, 26 Mart tarihinde Sharjah uçuşlarına başlıyor. Atlasglobal yeni destinasyon açılışı için yerel yatırım devi Liberty Group ile 23 Mart’ta özel bir imza töreni düzenledi.

 

 
“Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile yurtdışında birçok noktaya ayrıcalıklı uçuş imkanı sunan Atlasglobal, Sharjah hattı için 23 Mart tarihinde Liberty Group ile özel bir imza töreni düzenledi. Liberty Group Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Khalid Abdulaziz Al-Qasimi, Dubai Başkonsolosu Erdem Ozan ve Atlasglobal Satış ve Pazarlama Direktörü Ercan Uzman’ın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi yönünde olumlu mesajlar verildi.
 
 
Şeyh Khalid Abdulaziz Al-Qasimi, Türkiye’nin Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) için popüler bir turistik ve ticari destinasyon olduğunu belirtirken, Atlasglobal’in uçuşlarıyla BAE ve Türkiye arasındaki trafiğin mutlak bir şekilde artacağını belirtti. Atlasglobal Satış ve Pazarlama Müdürü Ercan Uzman ise “BAE uçuşlarımıza Sharjah havalimanı üzerinden başlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu uçuşlarla birlikte Sharjah yolcularının, İstanbul üzerinden 15’i aşkın uluslararası destinasyona erişimini kolaylaştırıyoruz. Ayrıca, Türkiye’deki birçok noktaya da ayrıcalıklı uçuş imkanı sunuyoruz” dedi.
 
 
Atlasglobal Sharjah Uçuşları
 
Atlasglobal misafirleri 26 Mart’tan itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan bağlantılı seferlerle İzmir, Bodrum, Antalya, Adana, Gaziantep, Kayseri ve Trabzon’dan Sharjah’a seyahat etme imkanı bulabilecek. Atlasglobal yolcuları Sharjah Uluslararası Havalimanı’ndan sadece 26 km mesafede bulunan Dubai’ye ücretsiz servis hizmetiyle ulaşabilecek.
 
 
Atlasglobal Havayolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı-Sharjah seferleri haftanın her günü ücretsiz ikramlar ve “Uçan Şef” hizmetiyle gerçekleşecek. Uçuşların fiyatları ise gidiş-dönüş 237 Dolar’dan başlıyor.
 
 

   

       

           

           

           

           

           

       

       

           

           

           

           

           

       

       

           

           

           

           

           

       

       

           

           

           

           

           

       

       

           

           

           

           

           

       

   

           

Uçuş No:

           

           

Rota

           

           

Günler

           

           

Kalkış Saati

           

           

Varış Saati

           

           

KK6544

           

           

İstanbul-Sharjah

           

           

Ptesi, Çarş, Cuma, Pazar

           

           

10:20

           

           

15:25

           

           

KK6545

           

           

Sharjah- İstanbul

           

           

Ptesi,Çarş,Cuma, Pazar

           

           

16:30

           

           

20:20

           

           

KK6546

           

           

İstanbul-Sharjah

           

           

Salı, Perşembe, Ctesi

           

           

22:20

           

           

03:45

           

           

KK6547

           

           

Sharjah-İstanbul

           

           

Çarşamba, Cuma, Pazar

           

           

04:40

           

           

08:30

           

 
 
Sharjah’a Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar
 
 
Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında olduğu gibi Sharjah seferlerinde de yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklarıyla birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.
 
 
EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi
 
 
Sharjah’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.
 
 
Business Class ayrıcalıkları
 
Arzu eden Atlasglobal yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.
 
 
 
Atlasglobal’in Sharjah uçuşlarıyla ilgili detaylı bilgiye www.atlasglb.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika