spot_img
spot_imgspot_img
27.7 C
İstanbul
Pazartesi, 17 Haziran 2024

Turkish Cargo’dan Ho Chi Minh’e kargo seferleri

Seçtiklerimiz

Turkish Cargo, Vietnam’ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh’e kargo seferleri düzenliyor.

 

Dünyanın 124 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markalarından biri olan Turkish Cargo, 2015 yılından bu yana kargo seferleri düzenlediği Vietnam’ın başkenti Hanoi’den sonra kapasite arttırımına giderek, Vietnam’ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh’e (SGN) de kargo seferleri düzenliyor.

 

Yüksek ihracat potansiyeline sahip olan Ho Chi Minh’e yapılan seferler, Boeing 777F tipi geniş gövde kargo uçakları ile icra ediliyor. Ho Chi Minh ve Avrupa pazarı arasında ciddi bir kargo trafiğinin yaşanması, yeni açılan bu hattı önemli kılıyor.

 

Avrupa varışlı güçlü bir ihracat pazarına sahip olan Ho Chi Minh ihraç ettiği; elektrikli teçhizatlar, yakıtlar, yağlar, aksesuar ve giyim, makine kimya ürünleri ve nükleer teçhizat ürünlerle öne çıkıyor.

10 milyona yaklaşan nüfusuyla Ho Chi Minh’in başlıca ithalat kalemleri arasında; elektrik ve elektrikli ürünler, makine ve teçhizatlar, yakıtlar, yağlar, demir çelik ürünleri, plastik ve türevleri bulunuyor.

 

300’den fazla destinasyondan oluşan geniş uçuş ağıyla dünyayı kapsayan Turkish Cargo; altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve alanında uzman ekipleriyle sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak hava kargo taşımacılığında tercih sebebi olmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika