spot_img
spot_imgspot_img
13.2 C
İstanbul
Cuma, 19 Nisan 2024

Tui Çalışanları Dalaman’da İncelemelerde Bulunacak

Seçtiklerimiz

5 gün boyunca bölgede kalacak olan TUİ’nin deneyimli 150 seyahat acentesi çalışanı Dalaman Dış Hat Terminali’nde törenle karşılandı. TUİ Grubu acentelerinde çalışan 150 kişilik ekip, “Tatil destinasyonlarını yerinde yaşamak” sloganı adı altında Almanya’nın 3 farklı kentinden uçaklarla Dalaman’a geldi.

Dalaman Dış Hat Terminali’nde törenle karşılanan seyahat acentesi yöneticileri ve satış elemanları, ATM Dalaman Dış Hatlar tarafından organize edilen karşılama töreni kapsamında gösteri yapan dansçıların gösterilerini beğeniyle izledi. TUİ Grubu yöneticileri ve satış elemanları kendilerine verilen kokteyle müteakip, havalimanından ayrıldı. TUİ Grubunun yaklaşık 150 yönetici ve satış elemanlarından oluşan ekip tatilleri boyunca 5’er kişilik gruplar halinde Muğla’yı ve Dalaman destinasyonunu keşfedecek.

“TÜM PAZARLARDA YÜZDE 8’LİK ARTIŞ”

TUİ Grubunun tecrübeli yönetici ve satış elemanları için düzenlenen karşılama törenine katılan ATM Dalaman Dış Hatlar Genel Müdürü Hamdi Güvenç, yaklaşık 150 seyahat acentesi çalışanının bu sene “Tatil destinasyonlarını yerinde yaşamak” programı çerçevesinde bölgemizi tercih etmelerinin önemine değinerek, “Bu etkinlik gelecek sezon için çok önemli bir tanıtım faaliyetidir. Bölge Turizmi için bu tür etkinliklerin önemine inanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde de İsviçre TUI Suisse Grubunun üst düzey seyahat acentesi yöneticileri yapılan işbirliği neticesinde benzer etkinliği bölgemizde yapmışlardı. Bu bağlamda gelecek sene için İsviçre pazarında önemli bir ivme bekliyoruz” dedi.

Turizm sezonuyla ilgili değerlendirmede bulunan Genel Müdür Güvenç, “Bu sezon turist sayısında yaşanan artıştan memnunuz. Bütün pazarlarda artış var ve bu sezon yeni pazarlar oluştu. Alman pazarı Sunexpress ile yapılan iyi işbirliği neticesinde ciddi bir artış kazanmıştır. Bu artışta özellikle 3 tur operatörü etkili olmuştur. Bunlar, TUİ, FTI ve Schausland-Reisen. Tüm pazarlarda geçen yıla oranla yaklaşık yüzde 8’lik bir artış bekliyoruz” diye konuştu. 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika