spot_img
spot_imgspot_img
18 C
İstanbul
Çarşamba, 24 Nisan 2024

THY`den mil promosyonları

Seçtiklerimiz

Türk Hava Yolları(THY), Miles&Smiles üyeleri için, 15 Mayıs – 30 Haziran 2009 tarihleri arasında, Uzakdoğu uçuş noktaları olan Bangkok, Hong Kong, Osaka, Pekin, Seul, Singapur, Şangay, Tokyo ve Güney Amerika`da Sao Paulo`ya gerçekleşecek uçuşlarda, Ödül Bilet, Refakatçi Bilet ve Business sınıfa geçişte (upgrade) mil promosyonu düzenleyecek.


Miles&Smiles üyeleri bu promosyon ile Uzakdoğu`ya 50 bin yerine 29 bin, Güney Amerika`ya (Sao Paulo) 60 bin yerine 29 bin mil kullanarak uçabilecekler.


19 Mayıs haftasında, 24 yaş ve altındaki THY Miles&Smiles üyeleri, 15 Mayıs – 24 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecekleri THY iç ve dış hat uçuşlarından ücretli bilet ile kazanacakları mil değeri kadar ilave bonus mil kazanacak.


Promosyon, tüm sınıflarda (Ekonomi, Business, First) gerçekleştirilecek ücretli biletler için geçerli olup, kazanılacak promosyon milleri bonus mil olarak üye hesaplarına ilave edilecek.


23 Şubat – 31 Mayıs tarihleri arasında THY ile uçacak Miles&Smiles üyelerine, program ortakları Hilton, Swissotel Hotels& Resorts, Mövenpick, Rixos, Divan ve The Marmara Otelleri`nde yüzde 25 indirimli konaklama ve Avis, Sixt, National Car, Hertz ve Europcar`dan yüzde 25 indirimli araba kiralama fırsatı da sunulacak.


İndirimden faydalanabilmek için, yolcularımızın 31 Mayıs tarihine kadar THY ile uçuş gerçekleştirmiş olmaları gerekiyor.


Sadece Türkiye`deki otel ve oto kiralamalar için geçerli olacak kampanyada rezervasyonun önceden yapılması veya otele girişte ya da otomobil kiralama anında yapılması, firmaların kurallarına bağlı olarak değişiyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika