spot_img
spot_imgspot_img
15.9 C
İstanbul
Pazartesi, 26 Şubat 2024

THY’nin Tercihi Yeniden Verifone Oldu

Seçtiklerimiz

Türk Hava Yolları ödeme sistemlerini bir kez daha Verifone’a emanet etti. Önümüzdeki dönemde de Verifone’un uçtan uca ödeme çözümü VPlatform’u seçen Türk Hava Yolları, yurtiçi tüm kargo, acente ve satış ofislerini uzaktan yönetilebilir ve kurgulanabilir ortak bir ödeme platformunda buluşturuyor.
 
 
 
Ödeme sistemleri teknolojilerinde bir dünya markası olan Verifone’nun yeni nesil ödeme çözümlerini tercih eden Türk Hava Yolları, yurtiçi kargo, acente ve satış ofislerini VPlatform ödeme platformunda buluşturmaya devam ediyor. THY VPlatform sayesinde yalın, yönetilebilir ve değer katan servislerle özelleştirilebilir bir POS parkuru oluşturuyor.
 
 
VPlatform tüm banka uygulamalarını tek cihazda topluyor
 
VPlatform, kampanya ve taksit avantajları birçok banka için tek bir POS üzerinde sunma imkanı verirken, binlerce noktadan gerçekleşen işlemler finans departmanına yük getirmeden muhasebe sistemleri ile entegre edilebiliyor. Tüm POS’larda ve yazarkasa POS’larda kullanılabilen VPlatform sayesinde tek platform üzerinde birçok servis devreye alınabiliyor. Perakende şirketlerinin hayatını kolaylaştıran bu sistem, işletmelerin zaman ve kazanç elde etmelerine da olanak sağlıyor.
 
Verifone ile yaptığı VPlaftorm anlaşmasını yenileyen Türk Hava Yolları, Verifone’un ödeme çözümleriyle operasyonlarını sürdürmeye devam edecek.
 
 
 
Verifone Hakkında
 
Verifone Holdings, Inc. 1981 yılında Amerika’da kurulmuştur. Global bir şirket olan Verifone, California merkezli ve New York Borsası’na kote bir Silikon Vadisi şirketidir. Verifone; günlük, olağan ödeme işlemlerini işletmeler için yeni iş fırsatlarına dönüştürüyor. Verifone olarak ödeme terminallerini bulut tabanlı platformlar ile internete bağlayarak, dijital dünyayla mağaza içi alışveriş deneyimlerini birleştiriyor ve tüketici ile işletme arasındaki bağı yeni nesil dijital bir platforma taşıyoruz. 36 yıllık geçmiş ve 29 milyon kurulu cihaz ve terminal ile güvenlikten asla taviz verilmiyor. Müşterilerinin tüm zorlu süreçlerinde iş ortağı olarak yer alan ve çözümler üreten Verifone 150’den fazla ülkede en tanınmış perakende zincirleri, finans kurumları ve ödeme sağlayıcıları dahil birçok işletmeye hizmet veriyor

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika