spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Salı, 20 Şubat 2024

THY Kargo QEP akreditasyonunu genişletiyor

Seçtiklerimiz

Turkish Cargo, ısı kontrollü konteyner sağlayıcısı Envirotainer’dan Berlin ve Atlanta istasyonları için "Kalifiye Envirotainer Tedarikçileri" (QEP) akreditasyonu aldı.
 
THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, taşıdığı kargo hacmi, yeni uçuş noktaları ve filosuna eklediği kargo uçakları ile dünyanın en hızlı gelişim gösteren hava kargo taşıyıcısı olan Turkish Cargo, dünyanın 120 ülkesindeki müşterilerine sunduğu hizmetlerini de geliştirmeye devam ediyor.
 
Geçen haftalarda başarılı performansının bir ödülü olarak Asya’da "Yılın en iyi hava kargo taşıyıcısı" seçilen Turkish Cargo, ilaç taşımacılığı konusunda verdiği hizmetin kalite göstergesi olarak ısı kontrollü konteyner sağlayıcısı Envirotainer’dan iki yeni istasyon için daha (Berlin ve Atlanta) QEP akreditasyonu aldı.
 
QEP akreditasyonuna sahip olduğu sekiz istasyon olan Mumbai, Frankfurt, Haydarabad, Seul, İstanbul, Tel Aviv, Brüksel ve Atlanta’da soğuk zincir taşımacılığı gerektiren medikal ürünleri dünyanın en büyük ilaç şirketlerine ulaştıracak Turkish Cargo, müşterilerine daha yüksek kalitede hizmet sunarken mevcut iş potansiyelinin artmasına da olanak sağlayacak.
 
İlaç ve medikal malzeme içerikli gönderiler için oluşturduğu özel ürünü ile Turkish Cargo, uluslararası hava kargo taşıma ağı kapsamındaki 300’den fazla noktaya hizmetlerini genişletiyor.
 
Turkish Cargo Envirotainer konteynerlerini 2015 yılından bu yana kullanarak, sevkiyat kalitesini dünyanın en büyük ilaç şirketleriyle buluşturuyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika