spot_img
spot_imgspot_img
31.8 C
İstanbul
Pazar, 21 Temmuz 2024

THY ile US Airways ortak uçacak

Seçtiklerimiz

Böylece her iki havayolu uçuşlarında birbirilerinin kodlarını kullanacak ve yolcularına daha fazla seçenek sunabilecek. US Airways yolcuları,  Frankfurt, Münih ve Zürih’ten icra edilen Türk Hava Yolları uçuşlarıyla, Adana, İzmir, Antalya ve Ankara’ya İstanbul aktarmalı seyahat edebilecek. Ayrıca US Airways’le seyahat edenler yine Türk Hava Yolları’nın gerçekleştirdiği New York ve Şikago uçuşlarıyla İstanbul’a doğrudan seyahat etme imkânı bulacaklar. 

       

Aynı şekilde Türk Hava Yolları yolcuları, US Airways tarafından gerçekleştirilen uçuşlar ile Charlotte, Philadelphia ve Phoenix’e, Frankfurt, Münih, Zürih, Şikago ve New York’tan seyahat edebilecekler. Anlaşma ile US Airways’in iç hat uçuş noktaları, Türk Hava Yolları’nın 127 dış ve 39 iç hattan oluşan güçlü uçuş ağına bağlanmış oldu.

       

Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı (Ticari) Orhan Sivrikaya, US Airways ile ortak uçuş icra etmeye başlanmasını büyük bir memnuniyetle karşıladıklarını, hem Türk Hava Yolları, hem de US Airways için bu anlaşmanın yolcularımıza daha fazla hizmet sunma sürecinde son derece önemli olduğunu belirtti.

       

US Airways Pazarlama ve Planlama Başkanı Andrew Nocella ise, “Amerika ve Türkiye arasında seyahati kolaylaştıran bu anlaşmayı US Airways müşterilerine sunmaktan heyecan duymaktayız. Yolcularımız ayrıca Dividend Miles millerini Türk Hava Yolları uçuşlarından kazanıp, millerini kullanabilecek ve Türk Hava Yolları yolcu salonlarından yararlanabilecek” dedi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika