22.9 C
İstanbul
Pazartesi, 20 Eylül 2021

THY Hannover seferini artırdı

Haftanın Haberleri

TÜRK Hava Yolları (THY), Kuzey Almanya’nın Hannover kentine yaptığı seferi 25 Mart tarihinden itibaren günde ikiye çıkarıyor. THY Hannover Müdürü Orhan Kabaoğlu artan yolcu ihtiyacını karşılamak için Hannover’den İstanbul’a bir olan günlük seferi karşılıklı olarak ikiye çıkardıklarını açıkladı.

Yaz ayında hafta sonları normal uçuşlara gece seferi de ekleyeceklerini anlatan Orhan Kabaoğlu, “25 Mart tarihinden itibaren yaz tarifesi başlıyor. Bu dönemde Hannover-İstanbul ile İstanbul-Hannover seferlerini birden ikiye çıkartıyoruz. İstanbul’dan her gün saat 07.50 ile 17.00’de Hannover’e, Hannover’den ise her gün saat 11.00 ile 18.00’de İstanbul’a sefer yapılacak.

Ayrıca 1 Temmuz-10 Eylül tarihleri arasında; okulların tatil olduğu dönemde Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri gece seferleri eklenecek. Gece uçuşları Hannover’den İstanbul’a saat 01.15’te, İstanbul’dan Hannover’e ise saat 22.10’dan olacak. Bu seferlerle Hannover ile Anadolu’nun her bölgesine, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Asya ülkelerine kesintisiz günlük bağlantı sağlanacaktır. Bu uygun bağlantı, uygun fiyat ve bağlantılarla müşterilerimize daha iyi hizmet verip, daha fazla yolcu taşıyacağız” dedi.  

Yaşlılara ve özürlülere indirim

THY Hannover Müdürü Orhan Kabaoğlu, THY olarak yaşlı ve özürlülere belli oranda indirimler uyguladıklarını ve hizmet verdiklerini söyledi. Kabaoğlu, “60 yaş üzeri kişilere yüzde 15, özürlülük oranı 60 ve üzerileri için de yüzde 25 oranında bilet indirimleri yapıyoruz. Yani yaşlı veya özürlü insanlara elimizden geldiğince destek vermeye gayret gösteriyoruz. Onlarla yakından ilgileniyoruz. Ayrıca THY Hannover olarak 41. yılımızı kutluyoruz” diye konuştu.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

CORENDON AIRLINESspot_img

Son Dakika