Türk Hava Yolları bünyesindeki iş olanakları ve çalışma şartları hakkında öğrencileri bilgilendirmek amacıyla İstanbul’dan Kaptan Pilot, Hostes, Teknisyen, Pazarlama & Satış Başkanlığı ve Kargo Başkanlığı’ndan uzman personel Nevşehir’e geliyor.
21 Aralık’ta Saat 14.00’te, Nevşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek konferansta THY personeli bilgi ve tecrübelerini Nevşehir Üniversitesi öğrencileri ile paylaşacak. Program sonunda öğrencilere uçak bileti, uçak maketi gibi sürpriz hediyeler verilecek.