spot_img
spot_imgspot_img
33.2 C
İstanbul
Salı, 16 Temmuz 2024

THY Eylül’de 254 noktaya uçacak

Seçtiklerimiz

Türk Hava Yolları (THY), Eylül ayı uçuş planını duyurdu. THY yolcularını 254 destinasyona ulaştıracak.

HY, ”Gökyüzü özgürlüğe çağırıyor: Ağustos-Eylül 2021 güncel uçuş planı” duyurdu. ”Sizi 254 destinasyona sağlık ve güvenle ulaştırıyoruz” denilen açıklama şöyle:

”Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.

Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

21 Mart 2020 – 31 Aralık 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Uçuş takvimi 30 Eylül 2021 tarihine kadar bir haftada gerçekleştirilmesi planlanan en fazla uçuş sayısını göstermektedir. Operasyonel sebeplerle takvimde değişiklikler meydana gelebilir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.”

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika