spot_img
spot_imgspot_img
26.8 C
İstanbul
Perşembe, 25 Temmuz 2024

THY’den İstanbul-Ortadoğu kampanyası

Seçtiklerimiz

Türk Hava Yolları, gidiş-dönüş herşey dahil olmak üzere İstanbul’dan Lübnan’ın başkenti Beyrut’a 129 euro’ya, Ürdün’ün başkenti Amman’a ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’ye 159 euro’ya, Katar’ın başkenti Doha’ya, Umman’ın başkenti Maskat’a, Suudi Arabistan’ın Dammam şehri ile Kuveyt ve Bahreyn ülkelerine 199 euro’ya uçuruyor.

Türk Hava Yolları, şimdi de Orta Doğu’nun birbirinden farklı tam 8 kültür, turizm, ticaret ve eğitim merkezleri haline gelen kentlere gidiş-dönüş tüm vergi ve harçlar dahil olmak üzere çok cazip fiyatlarla yolcularını taşıyor.

Kampanyadan yararlanmak için biletlerin 17 Şubat 2012 ile 30 Mart 2012 tarihleri arasında (seyahatten 30 gün önce olmak kaydıyla) alınması, seyahatin 17 Mart 2012 ile 30 Mayıs 2012 tarihleri arası için planlanması ve maksimum kalış süresinin 15 gün olması gerekiyor.

Herşey dahil 129 euro’dan başlayan biletler Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesinden temin edilebileceği gibi, tüm Türk Hava Yolları satış ofislerinden, acenteler de dahil olmak üzere tüm satış kanallarından temin edilebilir, biletleme servis ücretleri satış kanallarına göre farklılık arz edebilir.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika