spot_img
spot_imgspot_img
28.9 C
İstanbul
Pazartesi, 17 Haziran 2024

THY Black Friday İndirimi Yapacağını Açıkladı

Seçtiklerimiz

Her sene olduğu gibi bu yılda Black Friday günü yapılacak indirimler merak içinde araştırılıyor. Birçok kişi uçak bileti alımları için bu günü beklemekte. 

Türk Hava Yolları, 25 Kasım günü başlayacak olan Black Friday kampanyasından dolayı uçak biletlerinde yüzde 25 ile 30 arasında indirim yapacağını duyurdu.

Ekonomi sınıfı biletler için yüzde 25, business sınıfı biletler için ise yüzde 30 indirim uygulanacağı belirtildi. Her sene olduğu gibi bu yılda Black Friday günü yapılacak indirimler merak içinde araştırılıyor.

Birçok kişi uçak bileti alımları için bu günü beklemekte. Konuyla ilgili indirimli bilet açıklaması Türk Hava Yolları’ndan gelmişti. Black Friday’a kısa bir süre kala yapılacak indirim ise vatandaşlar tarafından aratılıyor.

Geçtiğimiz günlerde THY tarafından yapılan açıklama da kampanya kapsamında 25 Kasım günü ekonomi sınıfı biletlerde yüzde 25, business sınıfı biletlerde yüzde 30 indirim yapılacak.

 
Kiev, Lviv, Odesa, Kherson, Zaporoje ve Kharkiv çıkışlı uçuşlar için uygulanacak kampanyada bilet satışları, 20 Kasım tarihinde başlayıp 25 Kasım tarihinde sona erecek.
 
Black Friday kampanyası 23 Kasım 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasını kapsıyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika