spot_img
spot_imgspot_img
12.9 C
İstanbul
Cumartesi, 20 Nisan 2024

TAV İşletme Hizmetleri, Emitt Fuarı’nda!

Seçtiklerimiz

9-12 Şubat 2012 tarihlerinde TÜYAP’da düzenlenen Emitt Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na,  60 ülke ve yüzlerce turizm merkezi iştirak ediyor. Bu sene, 16. kez düzenlenen fuar’da TAV İşletme Hizmetleri’nin önemli markaları  “primeclass” CIP Servis, TAV Passport Kart  ve Havaş Turizm & Seyahat Acentası, 7. salondaki özel konsept dizayn standları ile yer alıyor.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Eda Bildiricioğlu,  “Turizm sektöründeki ilişkilerin gelişmesinde önemli bir yeri olduğunu düşündüğümüz Emitt Fuarı’nda bu sene 4. yılımız. TAV  İşletme Hizmetleri’nin markalarından  olan  Havaş Turizm & Seyahat Acentamız, havalimanlarında  ayrıcalıklı yolcu hizmetleri sunan “primeclass” CIP Servis  ve TAV Passport Kart ile  sektöre yaptığımız katkıyı, hizmetlerimizdeki yenilikleri bir kez daha tanıtma fırsatını elde edeceğiz” dedi.

TAV Havalimanları’ndan gerçekleştirilen seyahatleri esnasında yolcular “Kişiye özel yolcu hizmetleri” sunan “primeclass” CIP Servis ile tüm uçuş işlemlerinde havayolu ve uçuş sınıfı gözetmeksizin asistanlık alıyorlar. Ayrıca, transfer, uçak kiralama, çiçekle karşılama gibi taleplere cevap veren  servisler de sunuluyor.

A grubu bir seyahat acentası olan Havaş Turizm & Seyahat Acentası, TAV İşletme Hizmetleri güvencesiyle bireysel ve kurumsal müşterilerine, uçak bileti, otel rezervasyonları, araç kiralama, tur organizasyonları, kongre – seminer – toplantı organizasyonları konusunda uzman ekibiyle profesyonel hizmetler veriyor.

2010 yılında hayata geçirilen ve üyelerine TAV Havalimanları’nda ayrıcalıklı hizmetler sunan  TAV Passport Kart ile 30 gün ücretsiz otopark ve vale hizmeti, güvenlik ve pasaport noktalarından hızlı geçişler, ücretsiz lounge kullanımı, duty free’de özel kasa ve indirim fırsatları, havalimanındaki restoran ve kafeler ile de transfer ve konaklamalarda fark yaratan indirimleri içeren özel fırsatları  sunmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika