spot_img
spot_imgspot_img
29 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

Tarom’un Türkiye temsilcisi Easyavia oldu

Seçtiklerimiz

Romanya’nın milli havayolu TAROM’un Türkiye’deki resmi temsilcisi Easyavia şirketi oldu.

Easy Group şirketleri çatısı altında yakın zamanda hizmete başlayan Easyavia markası yakın tarihte Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nden Havalimanı Yer Hizmetleri C grubu temsil, gözetim ve yönetim ruhsatını alarak beş farklı meydanda faaliyetlerine hız verdi.

Hızla büyüyen ve genişleyen istasyonları ile Easyavia, Romanya milli havayolu TAROM’un 10.01.2022 tarihi itibari ile Türkiye Cumhuriyeti resmi temsilcisi oldu.Easyavia Tarom’un Türkiye’de icra edeceği operasyonların temsil, gözetim ve yönetim faaliyetlerini üstlendi.

Easyavia markası pandemi döneminde pek çok havayolu ofis kapatma kararı almışken; havacılık faaliyetlerine hız kazandırmış ve Türkiye’deki pek çok istasyonda faaliyet alanını genişletti.

1999 Yılından bu yana acente sektöründe görev alan Onur Gökhan Hakvar tarafından Hakvar Turizm LTD. ŞTİ. ticari adı ile ilk kez Şişli’de şehir ofisi olarak faaliyetlerine başlayan Easy Ticket and Travel markası, 2016 yılında ilk havalimanı ofisini ise Atatürk Havalimanında açarak turizm sektöründe adından söz ettirmeye başladı.

2022 yılına girerken tam 17 ofise sahip olan firma; başarılı ekip ve büyüme stratejisi ile adından söz ettirmekte.İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen, Ankara, İzmir, Bodrum ve son olarak Antalya ofisleri ile büyümeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika