spot_img
spot_imgspot_img
27.6 C
İstanbul
Pazartesi, 24 Haziran 2024

SunExspres Elazığ Almanya Seferlerini Başladı

Seçtiklerimiz

Sun Exspres 2010-2011 Kış tarifesiyle Elazığ, Düseldorf, Frankfurt arasında aktarmasız tarifeli seferlerine başladı.
        Pazartesi günleri karşılıklı olarak yapılacak seferlerle ilgili Sun Exspres Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) basın toplantısı düzenledi.

       

Sun Exspres’in düzenlediği seferlerli ilgili düzenlenen basın toplantısına Vali Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Ticaret Odası Başkanı Ali Şekerdağ ve Sun Exspres Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say katıldı. Toplantıda konuşan Say, Anadolu’nun 8 noktasından Almanya’ya sefer düzenleyen tek firma olma özelliğini taşıdıklarını belirterek, Pazartesi günleri yapılacak olan Frankfurt, Düseldorf seferleri ile bölgesel turizme katkının yanı sıra Tunceli, Bingöl, Elazığ, Malatya, Muş illerine gidecek olan gurbetçiler için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

       

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu da yapılan yeni pistle Elazığ’ın önemli mesafeler kat ettiğine dikkat çekerek, yolcu potansiyelinin artması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
         

       

ETSO Başkanı Ali Şekerdağ ise bölgesinde önemli bir merkeze sahip olan Elazığ’ın Almanya ile yapılacak uçak seferleri ile Turizme büyük katkı sağlaycağını belirterek bu seferlerin mutluluk verici olduğunu sözlerine ekledi.
        Yapılan konuşmaların ardından ETSO Başkanı Ali Şekerdağ, Sun Exspres Genel Müdür yardımcısı Hacı Say’a verilen katkıdan dolayı ETSO’nun plaketini takdim etti.
         

       

         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika